Особливі діти Волині їдуть у Буковель

Вже через декілька днів майже сотня особливих дітей з батьками вирушать у самісіньке серце Карпат – міжнародний дитячий центр «Буковель». Це вже третій заїзд цього року, коли юні волиняни мають змогу відпочити та оздоровитися. В травні й червні у Буковелі побувало  майже 800 обдарованих і талановитих волинських школярів.  Заїзди стали можливими завдяки  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках проекту «Відпочинок у Буковелі».  

  • П’ятий рік поспіль засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця дає можливість особливим діткам та їх батькам побувати в Карпатах, відпочити, поспілкуватися, знайти однодумців та друзів. За цей час там побувало майже 300 діток. Перевага надається дітям, хворим на ДЦП, з синдромом Дауна, дітям з аутичними розладами та іншими важкими захворюваннями.  Кожного разу такі заїзди водночас важкі і дуже теплі.  Особливі діти та їхні батьки у нашій країні мало кому потрібні. А в Буковелі, завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»,  протягом п’яти днів вони відпочиватимуть на свіжому повітрі, братимуть участь у майстер-класах. Це можливість вирватися з сірих буднів, побачити мальовничі гори, підтримати один одного, поділитися практичними підходами щодо оздоровлення. Ці діти дуже сильні духом, а батьки – тим паче. Попередні заїзди показали, скільки серед них є талановитих програмістів, музикантів, художників. Цього разу також очікуємо на приємні сюрпризи, – каже координатор проекту «Відпочинок у Буковелі» Оксана Демчук.

Цей заїзд охоплює дітей з 14 громадських організацій та 4 районних відділів освіти. Зокрема, в Буковель їдуть діти з Луцького, Ківерцівського, Горохівського, Маневицького, Ковельського, Володимир-Волинського районів, а також Нововолинська та Голоб.

 

oksy

Залиште коментар