«Острівок дитячих мрій» для маленьких камінь-каширців

Діти – наш найцінніший скарб. Адже за ними світле майбутнє нашої держави. Саме тому ми повинні створювати всі умови для їх гармонійного розвитку. І дуже радісно, що навіть у скрутний для держави час на місцях знаходять можливість, щоб подарувати дітям свято.

Для дітей, які проживають у мікрорайоні «Поричани», що у Камінь-Каширську відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарували маленьким жителям села місце для веселого та активного відпочинку Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», міська рада та ініціативна група батьків.

На урочисте відкриття приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич. В своєму слові вона привітала дітей зі святом за зауважила, що тепер дітлахам є де проводити дозвілля.

З усіх куточків мікрорайону зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій, до слова, тут проживає 250 дітей.

Клоуни-аніматори продовж двох годин розважали гостей цікавою програмою з музичним супроводом, проводили веселі конкурси. Щастям світилися не тільки обличчя малечі, а й дорослих. Мешканці цієї частини села не могли пригадати, коли в останній раз вони були присутні на такому святі.

Представник ініціативної групи батьків Віктор дуже задоволений відкриттям дитячого майданчика і щиро вдячний Фонду за підтримку таких ініціатив.

Водночас жителі мікрорайону зверталися до міського голови Василя Бондара з питаннями будівництва в мікрорайоні дитячого садочку та відсутністю належного дорожнього покриття.

По закінченню урочистого відкриття дитячого ігрового майданчика ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу,  було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

Оксана

Залиште коментар