Оваднівська громада відсвяткувала день села

Громада села Овадне, яка від жовтня 2017 року входить до однойменної ОТГ, відсвяткувала День села. У місцевому Будинку культури, де й відбувалася основна частина свята, було ніде яблуку впасти.

До організації свята долучився Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Привітав оваднівців зі святом та вручив подарунки голова Володимир-Волинського районного осередку політичної партії «УКРОП» Павло Пилипюк.
Святкова програма розпочалася спортивними змаганнями та конкурсами. У час, коли одні учасники святкувань змагалися у спритності та силі, інші готували куліш. У приміщенні будинку культури впродовж цілого дня лунали музика та привітання. Здається, що ніхто не залишився осторонь святкувань. Під час концерту публіка однаково гаряче приймала виступи і вихованців Оваднівського ДНЗ і професійних колективів.
Місцеві жителі в один голос зазначають: головна мета свята – об’єднати людей, адже у щоденних клопотах та метушні ми часто забуваємо про найдорожче:   взаєморозуміння, підтримку, допомогу один одному. Підтримав таке бачення оваднівців і Павло Пилипюк, бо переконаний, що люди нині особливо спраглі до таких маленьких радощів.
«У такий непростий для усіх нас час, у час потрясінь, втрат та розчарувань вкрай необхідні ось такі свята, де люди можуть забути про свої клопоти та жалі, де є місце простому людському спілкуванню, – переконаний Павло Пилипюк. – Сподіваюся, що оваднівці і надалі демонструватимуть таку відчайдушну рішучість, заповзятість, готовність працювати задля нових перемог».
Також Павло Пилипюк вручив жителям села пам’ятні подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Зокрема, подарунками нагородили переможців у номінаціях: «Найстарша пара села», «Наймолодший житель», «Найстарший житель» та багато інших.

Оксана

Залиште коментар