Педагоги Волині змагалися у дартсі

В урочищі Вовчак Турійського району за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та партії УКРОП провели змагання між педагогами 4 загальноосвітніх шкіл району. Зокрема в боротьбі брали участь 4 команди із сіл Бобли, Купичів, Мокрець, Соловичі, – повідомляє прес-служба Волинського УКРОПу.

Прослідкувати за ходом боротьби прибули депутати Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов та Михайло Імберовський.

«До участі в змаганнях запрошували усі навчальні заклади. В кожній команді 6-7 вчителів. Вони змагалися у дартсі, стрільбі по мішенях з пневматичної гвинтівки, шашках та волейболі. Та команда, члени якої здобудуть найбільше перемог у кожному виді змагань і оголошується переможцем», – розповів голова Турійської районної партійної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Сергій Власюк.

«На жаль, сільські школи не забезпечені в достатній кількості матеріально-технічною базою, тому виграти ноутбук для навчального закладу нам дуже важливо. А ще це прекрасний привід зібратися, обговорити в колі однодумців питання, проблеми і, можливо, знайти спільні рішення. Такі змагання здружують шкільні колективи», – розповіла одна із учасниць змагань Олена.

Змагання розпочалися із екскурсії історичним урочищем. Вовчак – це місце розташування однієї з перших повстанських баз підрозділів УПА під назвою «Січ». Урочище розташоване на території колишнього села Вовчак, на межі Турійського і Володимир-Волинського районів Волинської області, і вважається місцем зародження УПА. Зараз тут збудована криївка, окопи, бліндажі, церква, хатина та музей бойової слави. Крім того, за словами активіста Андрія Полярчука, у Вовчак планують привезти ще два давніх будиночки, щоб туристи наочно могли побачити побут українців.

Опісля кожна команда влаштувала представлення та почала змагання у вправності. Переможцем стала команда школи села Бобли. Вони й забрали головний подарунок – ноутбук від Фонду «Тільки разом». Не лишились без подарунків інші учасники. Від Вячеслава Рубльова вони отримали заохочувальні призи.

«Це патріотично-спортивний захід, який допомагає здружити вчительські колективи, – каже Вячеслав Рубльов. – Мені приємно, що в Турійському районі втілюються проекти від Фонду «Тільки разом», що тут активні люди, які розуміють, що це потрібно для їхніх навчальних закладів, для їхніх дітей, односельчан. Педагоги це найперше ті люди, які сіють зерно добра в серця своїх учнів, які закладають основи патріотизму і шани до Батьківщини. Тому ми, укропівці підтримуємо їх, виступаємо за те, аби вони стали єдиним колективом і мали змогу розвивати свої навчальні заклади».

«Сьогодні, крім змагань, спільно з педагогами ми можемо подумати над новими проектами, над новими ідеями і спільно із Фондом, із Волинською обласною радою втілити їх в життя», – підкреслив Михайло Імберовський.

Оксана

Залиште коментар