У СВЯТО СЕЛА ЖИТЕЛІ САМОВОЛІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД ФОНДУ ІГОРЯ ПАЛИЦІ «ТІЛЬКИ РАЗОМ»

У першу суботу червня жителі села Самоволя Павлівської ОТГ відзначили День села. До організації свята долучився Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.
Під час урочистостей подарунки від Фонду отримали найбільш активні місцеві жителі та переможці у різних номінаціях. 
Продовжив святкові заходи концерт за участю місцевих аматорських колективів. Організатори свята подбали про розваги для усіх жителів села, забезпечивши величезне різноманіття забав. У рамках святкування організували виставку робіт народних умільців села, ярмарок смаколиків, молодіжний флешмоб, а також ігри, конкурси та виступи аніматорів для дітей у дарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
Депутат Павлівської ОТГ від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП»  Назарій Недбайло передав вітання від голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та побажав самовільцям миру, успіху та добробуту та вручив пам’ятні подарунки найактивнішим жителям громади.

«Надзвичайно приємно розділити радість свята разом із вами. Переконаний, що такі свята, під час яких єднається уся громада, сприяють ще більшій консолідації суспільства, утвердженню незламної віри у те, що ми дійсно єдині. Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, і депутати від УКРОПу вірять у активні громади, а тому завжди підтримують їхні ідеї та починання. Бажаю, аби ваш щирий запал, нестримна енергія та завзятість обов’язково принесли вашій громаді успіх, добробут та процвітання», – підсумував Назарій Недбайло.

Оксана

Залиште коментар