Першого вересня луцькі школи отримали міні-футбольні поля в подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

Три луцькі школи отримали футбольні міні-поля зі штучним покриттям. Проект «Футбольне поле в кожну  луцьку школу», реалізований в рамках програми «Волинь спортивна» Фонду  Ігоря Палиці «Тільки разом».

Перше вересня – день зустрічі зі школою, однокласниками та вчителями після літніх канікул. У школі №20 урочиста лінійка з першокласниками та ходою. Серед учнів Анастасія Пугач. Дівчина найбільше полюбляє українську мову та спорт. Уроки фізкультури ніколи не минають без гри у футбол. Старе трав’яне  поле біля школи з вибоїнами та калюжами після дощу не давало можливості насолодитися грою. Анастасія ще влітку помітила, що біля школи будують спортивний майданчик – міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Саме там Анастасія у новому навчальному році зможе грати у футбол проти команди  хлопців і  перемагати.

Still0901_00000

Майданчик  у 20- тій школі, де встановили футбольне поле  з синтетичним покриттям, обрали не випадково. Директор школи Валентин Коляно розповів, що на цьому місці більше 30 років була клумба з кущами та квітами. Особливого призначення ділянка не мала. Одразу за її межами трав’яні футбольні поля. Завдяки подарунку Фонду, стара клумба стала чудовим місцем для будівництва.  Тепер футбольне поле доступне кожному учневі та мешканцям району ДПЗ.  

Still0901_00004

Під час урочистої лінійки у школі №20 з нагоди  першого вересня  та відкриття майданчика  виступив менеджер спортивних проектів Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – Олексій Сорокун. У зверненні до учнів та вчителів він передав вітання від засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці та  голови правління Олександра Товстенюка. Керівник програми «Волинь спортивна» наголосив, що Ігор Петрович з великою повагою ставиться до спортсменів та людей, які займаються спортом. Крім цього спорт –  один із пріоритетних напрямків роботи Фонду, адже за здоровою молоддю – наше майбутнє.

Still0901_00002

 Відкриття майданчика  в 20- тій школі з нетерпінням чекають четвертокласники. Для них  поле – шанс стати спортсменами. Найбільшою перевагою на думку учнів двадцятої школи є те, що згодом вони зможуть взяти участь у футбольному турнірі «Шкіряний м’яч», який відбувається у всіх школах міста за підтримки Фонду «Тільки разом».

Still0901_00007

 Тренуйся щодня – ставай сильнішим – це кредо для  кожного юного школяра і спортсмена зображено на банерах футбольних полів. Ще одне футбольне поле розміром 20 на 40 для занять спортом та футболом в день першого вересня з’явилося в  ЗОШ №26. Директор школи Дмитро Гнатюк зазначив – вчителі та діти  давно мріяли про таке поле, адже школа велика – майже 2 тисячі учнів.  Завдяки полю зі штучним покриттям з’явиться більше можливостей, які мотивуватимуть школярів до занять спортом.

Still0901_00010

Окрім хореографії і тенісу вихованці школи  №10 полюбляють  грати у футбол. Поле зі штучним покриттям в 10- тій школі стало третім футбольним полем, яке отримало місто на початку навчального року. Радник голови правління фонду «Тільки разом» – Оксана Шевчук, привітала учнів та вчителів школи з новим навчальним роком. У вітальному слові вона зазначила, що Ігор Петрович любить займатися спортом і робить це щодня. Власним прикладом він  заохочує до здорового способу життя. У продовж п’яти років Ігор Палиця  інвестує в розвиток спортивної інфраструктури області та міста. На це він витратив  понад 72 мільйони власних коштів. Окрім цього, радник голови правління Фонду наголосила, що в  рамках програми «Волинь спортивна» проект «Футбольне поле в кожну луцьку школу» дав життя новим майданчикам на шкільних подвір’ях 18- ти шкіл міста. 

1

Проект діє з 2013 року і завершиться 2017-го. Вже згодом між учнями усіх шкіл Луцька  відбудеться турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч». Діти, які займатимуться на полях зі штучним покриттям, зможуть краще підготуватися і показати свої здібності. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» й надалі дбатиме про розвиток спортивної інфраструктури міста й області.  

DSC_0415

DSC_0417

DSC_0404

DSC_0225

DSC_0214

DSC_0314

3

DSC_0386

DSC_0396

oksy

Залиште коментар