У навчальному закладі №8 буде сенсорна кімната

Усміхнені, сповненні сили та енергії на подвір’ї на свято Першого дзвоника зібралися вихованці Луцького навчально-реабілітаційного центру. Діти жваво діляться враженнями від проведених канікул. Тут навчається 261 учень. Здобувають знання діти із вадами зору, психо-фізичного розвитку, опорно-рухового апарату та іншими нозологіями. Цього року у школі відкрили клас для учнів з порушеним розумового розвитку. Аби у закладі навчалися та розвивалися діти з особливими потребами необхідне нове, сучасне обладнання, яке допоможе школярам адаптуватися житті.

DSC_9436

Враховуючи специфіку діяльності центру батьківський колектив  та адміністрація навчального закладу вирішили облаштувати в школі сенсорну кімнату, в якій діти зможуть зняти м’язове та психологічне напруження, досягнути стану душевної рівноваги, активізувати різні функції центральної нервової системи, розвивати рухомі функції, мовлення. При тому, заняття в сенсорній кімнаті позитивно впливають на розвиток дітей з проблемами розвитку.  Відповідне звернення батьки подали у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»,і отримали позитивне рішення.

 «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» допоможе облаштувати сенсорну кімнату у школі, оскільки це реабілітаційний центр і така кімната та сучасне обладнання потрібне діткам. Ігор Палиця і Фонд, завжди підтримують навчальні заклади і будуть робити це надалі» – зазначив радник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Курилюк.

????????????????????????????????????

Багато реабілітаційних центрів вже давно мають таке обладнання. Три роки тому за сприяння Фонду таку ж сенсорну кімнату облаштували у Волинській обласній організації із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку. Більше того, в Україні є виробники, які мають необхідну продукцію для таких обладнань.

????????????????????????????????????

«Вперше про таку кімнату ми дізналися з-за кордону, а саме в Польщі. Ми співпрацюємо із школою у місті Бартошице, там навчаються такі ж дітки, як і у нас. Польські колеги обмінюються з нами досвідом та навчають нас працювати з дітками у сенсорній кімнаті» – каже директор навчально-реабілітаційного центру Леся Волинець.

DSC_9466

Вже у вересні розпочнуться роботи з облаштування сенсорної кімнати. Педагоги вже обдумують можливі варіанти із придбання необхідного обладнання. А Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і надалі опікуватиметься особливими дітками, створення належних умов для їх розвитку, здобуття освіти та адаптації у сучасному світі.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

oksy

Залиште коментар