Перший крок до успіху – ініціатива

«Спільними зусиллями легше досягнути успіху» – це твердження неодноразово доводили ініціативні волиняни, які писали проекти у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та долучалися до їхньої реалізації. Завдяки такій співпраці ще дві школи Горохівського району поповнили свою матеріальну базу принтерами.
Відтепер вихованці Бережанківської та Михлинської шкіл матимуть змогу роздрукувати цікавий та потрібний матеріал з мережі інтернет. Наявність принтера значно покращить процес підготовки учнів та вчителів до уроків та ЗНО.

У Бережанківській ЗОШ навчається 44 учні. Неодноразово вихованці школи ставали переможцями районних олімпіад та призерами обласних змагань. Окрім того, школярі мають хороші спортивні досягнення – шкільна футбольна команда зайняла перше місце серед шкіл II ступеня. Не відстають від своїх вихованців і педагоги, які неодноразово були переможцями фахових змагань.
– Зі стін нашої школи виходять лікарі, вчителі та відмінні фахівці своєї справи. Я вважаю, що діти з сільських шкіл повинні мати такі ж умови навчання, як і столичні школи, для цього нам необхідна оргтехніка. Ми жодного разу не зверталися за допомогою до благодійних організацій, але вирішили звернутися до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і ось результат, – розповідає директор школи Тетяни Міндюк.
Голова ініціативної групи Надія Лаврентьєва розповіла, що мета цього проекту – покращення умов навчання для вчителів та учнів, адже раніше у школі не мали змоги роздрукувати певну інформацію та навіть зробити ксерокопію, тому виникла ідея написати проект.

Насамкінець представник  районної парторганізації  УКРОП Людмила Марадевич привітала усіх з закінченням проекту та відзначила, що Ігор Палиця завжди підтримує ініціативні громади, які хочуть покращити життя своїх односельців. Вона висловила сподівання, що цей проект буде не останнім, і в майбутньому будуть реалізовуватися проекти, які принесуть користь громаді.

Результати проекту «Крокуємо у майбутнє» представили й у Михлинській загальноосвітній школі I-II ступеня.

На сьогоднішній день у Михлинській школі навчається 35 учнів з Михлина та Загаїв. Учні школи є призерами районних та обласних конкурсів і олімпіад.

Як розповіла директор школи Валентина Блаватна, принтер значно полегшить роботу вчителів, а з допомогою роздрукованих матеріалів учні краще засвоюватимуть інформацію.

Людмила Марадевич зауважила: це третій проект, що його реалізували у Михлині спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Перший проект – це встановлення дитячого майданчика біля дитсадка. Також у Фонді виділяли безкоштовну путівку в міжнародний оздоровчий центр «Артек-Буковель» для найкращого учня школи. Більше того, в процесі реалізації знаходиться ще один проект – облаштування дитячого майданчика на стадіоні.

Сільський голова села Михлина Мар’яна Білецька подякувала ініціативній групі за роботу та побажала, щоб таких людей було більше. Адже село буде розвиватися в сотні разів краще, якщо в ньому буде багато ініціативних людей.

 

 

 

oksy

Залиште коментар