Після 20-ї річної перерви у Крухиничах запрацював дитсадок

Село Крухиничі географічно знаходиться поряд з районним центром Локачі. Громада хоч і невелика, близько 700  жителів, але ініціативна та дружня. Про це свідчить реалізований масштабний проект – після майже  20-ї річної перерви відновлено дитячий садочок «Зернятко».

Привітати громаду села Крухинич прибули гості з Луцька та районного центру. Зокрема, голова Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» В’ячеслав Рубльов. Він передав вітання від голови обласної ради та засновника Фонду «Тільки разом»  Ігоря Палиці і зазначив:

  • Я розумію, що таке садочок для дітей та їх батьків, особливо, якщо його тривалий час не було. Тому я вітаю вас з цим святом і хочу побажати дітям – нових здобутків. Це не один проект, а відразу два: один з них стосується дитячого майданчику, інший –  придбання дитячих меблів. Ми й надалі будемо підтримувати цей садочок й інші заклади, які належать сільській раді.  Назва цього садочка «Зернятко» – якраз символічна: що ми будемо закладати в наших дітей, такими вони й надалі виростатимуть. Освіта якраз починається з дитячого садочку.

Долучився до доброї справи і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», підтримавши два проекти: новенькі меблі та стільці в групу, ігровий куточок та  спортивний майданчик.

  • Ці два важливі проекти реалізовані і думаю, що тепер садочок буде осередком для дитячого дозвілля, оскільки такого рівня майданчику в селі ще не було, – наголосив В’ячеслав Рубльов.

Голова Локачинської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Василь Демидюк розповів, що садочок припинив існування ще в 90-х роках.  Він був розібраний, стояв без вікон і дверей, залишилися одні стіни, демонтоване опалення.   

  • Молода команда УКРОПу в Локачинькому районі допомагає в першу чергу тим, хто звертається, хто працює і не є байдужим. Відновлювали садочок більше двох років, левову частку коштів було виділено з місцевого бюджету. Але до цього проекту долучилися всі, – зазначив він.

Завідувач дитсадка «Зернятко» Мирослава Мартинюк подякувала Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримку в реалізації таких важливих проектів:  облаштування групи і новий спортивний дитячий ігровий майданчик.  Також вона розповіла, що загалом заклад розрахований на 20 діток, а вже записано 22. Дошкільнята, яких зараз налічується восьмеро, матимуть можливість добре підготуватися до школи. Для цього створені всі умови в  дитсадку, діє окрема класна кімната.

 

 

 

 

 

oksy

Залиште коментар