Після довготривалої паузи у Маневичі приїхав Волинський театр. ФОТО. ВІДЕО

У рамках програми «Культура та духовність» Фонд Ігоря Палиці відкрив цьогоріч особливий театральний сезон. Волиняни матимуть можливість відвідати постановки обласного академічного муздрамтеатру імені Т. Г. Шевченка у  районних центрах та містах обласного підпорядкування. Проект «До духовних скарбниць»  стартував виставою «Шельменко-денщик» у Маневичах.

Колектив Академічного облмуздрамтеатру не був у Маневицькому палаці культури 12 років. Останнім часом, кажуть,  було не до гастролей. Та й інтерес до театру певний час пригас. Але нині скаржитися немає на що – зауважив Анатолій Глива, директор мистецького закладу.

«Зараз ми маємо гарний автобус, і у нас вже є можливість побувати у найдальших районних центрах Волинської області. Що ми й будемо робити завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», – зауважив  Анатолій Глива.

Зал ще перед виставою заповнився на всі сто відсотків. Класична комедія Квітки-Основ’яненка викликала бурхливу реакцію в глядачів: усі, від наймолодших, до найстарших відвідувачів палацу, уважно стежили за розвитком подій на сцені, час від часу вибухаючи сміхом.

«Емоції та позитивні враження переповнюють. Дуже світлі враження. Нам приємно, що до нас приїхали та подарували приємний відпочинок», – зазначила одна з глядачок.

Депутат обласної ради Іван Киричик, який очолює регіональний осередок партії «УКРОП», запевняє, що спільно із Фондом Ігоря Палиці плануватимуть інші заходи, щоб подбати не лише про матеріальне, але й духовний розвиток маневиччан, їхнє здоров’я та спортивні успіхи.

«З настанням весни, всім хочеться до природи, до спорту, звичайно, будуть і спортивні заходи, в нас на прекрасному стадіоні, який збудовано завдяки Ігорю Петровичу і його Фонду, надіємося, що сьогодні наші маневиччани, наше молоде покоління більше буде тягнутися до спорту, до чогось хорошого, а не посиденьки в барах», – прокоментував Іван Киричик.

Театральний сезон проекту «До духовних скарбниць», зініційований Фондом «Тільки разом», продовжать вистави у Ківерцях  та Камені-Каширському  19 та 25 березня відповідно. Усього ж відбудеться 20 постановок  в районних центрах Волині та містах обласного підпорядкування.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”Вистава маневичі”]

tilkyrazom

Залиште коментар