Подарунок на ювілей

Під час ювілейного святкування 50-ї річниці дитячої музичної школи селища Локачі голова фракції УКРОП, радник голови облради Вячеслав Рубльов від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» подарував навчальному закладу ноутбук.

Святковий концерт з нагоди золотого ювілею музичної школи відбувся 11 лютого в приміщенні Локачинського будинку культури.

«Для нас ноутбук – це дуже цінний і потрібний подарунок. Ми маємо два стаціонарні комп‘ютери, проте із ними важко проводити масові заходи. Якщо треба було проводити якісь дійства в будинку культури чи в бібліотеці, ми змушені були позичати техніку», – каже директор дитячої музичної школи селища Локачі Ольга Кревська.

«На жаль, ситуація в державі така, що потрібну для навчальних закладів техніку дарують благодійники. Проте, я щиро радий, що спільно із фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» ми змогли вирішити таку нагальну для музичної школи проблему. Тут навчаються обдаровані діти, талантами яких пишається увесь район і вся Волинь. Маю надію, що тепер вони зможуть навчатися ще краще та готувати ще яскравіші виступи», – наголосив депутат обласної ради Вячеслав Рубльов.

За інформацією прес-служби волинського УКРОПу

oksy

Залиште коментар