Успіх там, де є ініціатива

Локачинський районний будинок культури – центр дозвілля  та відпочинку невеличкого волинського селища. Тут відбуваються звітні концерти районного будинку школяра, музичної школи, гімназії, районні фестивалі-огляди, інші культурно-мистецькі заходи районного та селищного рівня.

При будинку культури функціонує п’ять колективів, що мають звання народних: гурт козацької пісні “Заграва”, ансамбль пісні і танцю “Любисток”, хор ветеранів “Осіннє золото”, аматорська капела, аматорський театр, а також дитячий ляльковий театр “Світлячок”, вокальна жіноча група.

Локачинський РБК збудований понад півстоліття тому. Весь цей час локачинці усіма силами підтримують приміщення у належному стані. Проте, є питання, які самостійно вирішити громаді не до снаги. Це й спонукало їх звернутися у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Тим паче, що успішний досвід співпраці з Фондом у локачинців вже є. Спільними зусиллями у райцентрі відремонтували спортивну кімнату в дитсадку та читальну залу центральної районної бібліотеки. Також втілено в життя десятки освітніх, медичних, соціальних проектів у селах району. Черговий спільний проект громади Локачів, Фонду та партії УКРОП увінчався успіхом. На умовах співфінансування придбали нові професійні мікрофони, світлоіодні прожектори, світлові прилади, баян та ноутбук.


Головний спеціаліст сектору культури Локачинської райдержадміністрації Орина Гнаткевич каже, що нове обладнання дозволить проводити заходи ще на вищому рівні. Задоволений новому інструменту й баяніст Вадим Садовський. Адже життя у локачинських артистів досить насичене. Колективи часто виступають у районі та за його межами, беруть участь у фестивалях, а  старий інструмент часто виходив з ладу.

  • Жителі Локачинського району дуже активні, мають багато ідей. Про це свідчить кількість проектів, які ми реалізували впродовж двох років. Обладнання у будинку культури було дуже старе, якість звучання бажало кращого. Та завдяки своїй наполегливості локачинцям вдалося вирішити цю проблему, – резюмувала координатор проекту, представник партії УКРОП у Локачинському районі Оксана Дмитрук.

 

oksy

Залиште коментар