Проект, що реалізував мрію учнів та педагогів

Новеньку музичну апаратуру, зокрема: мікшерний пульт, підсилювач, мікрофони, акустичну систему та комплект комунікації, отримала у своє розпорядження загальноосвітня школа села Мокрець, що в Турійському районі. Проект вдалося реалізувати на умовах співфінансування Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” та громади. Варто відзначити, що технікою користуватимуться не тільки в приміщенні школи, а й у клубі. Оскільки більшість учнів активно долучається до роботи місцевих колективів художньої самодіяльності.

Як підкреслив директор мокрецької школи Володимир Квашук, навчальний заклад потребував музичної апаратури для проведення масових заходів, організації дозвілля молоді та осучаснення уроків. Адже учні школи – не лише обдаровані, а й активно користуються своїм талантом. Вони неодноразово перемагали в районному конкурсі «Срібні дзвіночки». Постійно виступають на сцені  місцевого клубу. В позаурочний час, діти займаються у гуртку «Водограй», демонструють свої таланти на окружних предметних семінарах. Не відстають від учнів і працівники школи, які також є активними учасниками художньої самодіяльності.

Щоб на повну та якісно реалізувати свої задуми школі не вистачало сучасного музичного обладнання, яке забезпечувало б належне проведення шкільних вечорів, дискотек, концертів, музичних конкурсів.

  • Це була спільна мрія усього педагогічного колективу (загалом у школі працюють 20 вчителів, – ред.) – мати сучасну потужну апаратуру. Адже без неї всі концерти втрачали якість. Наприклад, коли дітки розказували вірші на лінійці, їх майже не було чути, – пригадує директор школи.

Проте, отримавши таку омріяну апаратуру, Володимир Квашук не збирається зупинятися на досягнутому. У планах господаря закладу – облаштування  на території школи  дитячого містечка та забезпечення класів інтерактивними дошками.

Представнику Турійської районної політичної партії УКРОП Олені Мазурак, яка координувала проект, проблеми сучасної овіти відомі не з розповідей. Пані Олена відмітила: розвитку загальноосвітніх шкіл необхідно максимально сприяти. Адже в навчальних закладах діти не тільки здобувають освіту, а й формують власний світогляд. Учні мокрецької школи не стали гаяти часу та продемонстрували присутнім силу свого голосу  уже з використанням нової техніки.

Присутній на презентації проекту голова Турійської районної парторганізації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Сергій Власюк зазначив, що його неабияк вразили таланти учнів. Окрім того, він передав вітання від засновника Фонду, голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та керівника Волинської обласної регіональної парторганізації УКРОП В’ячеслава Рубльова.

– Там де є ініціатива – успіх гарантований, – Резюмував Сергій Власюк.

oksy

Залиште коментар