Все найкраще – дітям

«Все найкраще – дітям» – проект Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», котрий реалізований спільно з громадою Угринова, що на Горохівщині. Розвиваючі меблі та іграшки: дитячий паркінг, лікарняний ігровий куточок, кухня, перукарня  – все це  закупили у місцевий дошкільний навчальний заклад «Зірочка». Тепер малеча має можливість не лише дізнаватися про професії, а й повпралятися у них.

Завідувач дитсадка Ірина Щерба розповіла, що такі меблі – необхідність для малечі. Вони допоможуть діткам пізнати світ за допомогою гри. Саме пані Ірина, заручившись підтримкою батьків, ініціювала проект. Досвідом по його написанні з активною завідуючою поділилася сільський голова сусіднього Михлина Мар’яна Білецька. У 2016 році, на умовах співфінансування Фонду та михлинської громади, в селі встановили дитячий майданчик. Тож пані Мар’яна знає переваги таких проектів. Сільський голова зазначає: проявлена  ініціатива – це вже півсправи. Тому ініціативу людей потрібно підтримувати.

Ірина Щерба

Мар’яна Білецька

Нелегка ніша лягла й на плечі батьків, чиї малюки відвідують угринівський дитсадок. Вони шукали підприємців, які посприяли б у реалізації задуму.

  • Такі організації, як Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», дуже потрібні, оскільки це дуже велика підтримка. Фонд підштовхує людей, аби ті прагнули до позитивних змін і самі змінювалися, – ділиться думкою голова ініціативної групи Людмила Марчук.
    Своєю чергою, представник Горохівської районної організації політичної партії УКРОП Віра Баландіна, яка допомагала ініціативній громаді у реалізації задуму, зауважила, що окрім дитячого садочка, Фонд допоміг в облаштуванні зони відпочинку в селі Угринів.

Угринівцям не байдуже своє село, вони хочуть змінити та покращити своє життя та життя своїх дітей. Люди бачать, що Фонд не лише виділяє кошти на проекти, а й старається згуртувати людей навколо проблеми та допомогти їм у реалізації проектів», – каже Віра Баландіна.

Завідувач дитсадка вручила подяку за реалізацію проекту «Все найкраще – дітям» та підтримку в створенні належних умов розвитку навчання та виховання дітей представникам Фонду та УКРОПУ в Горохівському районі. Окрім того, були відзначені місцеві бізнесмени, які допомагали коштами у придбанні меблів. Серед них – директор ПОСП імені Тараса Шевченка Андрій Турак.

Тим часом малеча тішиться обновкою. Імітуючи дорослих, «куховарить», грається у лікарів.

Світ дитинства безтурботний, сповнений казки. Ми, дорослі, в свою чергу маємо прикласти зусиль, щоб ця казка тривала якомога довше.  

oksy

Залиште коментар