Шацькі веслувальники отримали винагороди від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

У селищі Шацьк відбулися всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат – «ХХХІІ Меморіал пам’яті чемпіонки України з веслування на байдарках і каное Галини Зуб». Найвправніші веслувальники Шацької дитячо-юнацької спортивної школи отримали грошову винагороду від Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.
Галина Зуб – майстер спорту Радянського Союзу, неодноразова призерка Спартакіади України, Спартакіади народів СРСР, переможниця інших важливих республіканських та міжнародних стартів. У пам’ять про легендарну постать у Шацьку ось уже багато років проводять змагання.
Скількох відомих веслувальників подарував Україні Шацький край і не злічити. Нині серед них чемпіони України, учасники Олімпійських ігор, відомі тренери та спортсмени. Більшість починали свою кар’єру саме з участі в змаганнях із веслування на байдарках і каное у Шацьку. За словами експертів, на озері Велике Чорне дуже «важка» вода, проте саме вона гартує місцевих чемпіонів України і Європи, якими пишається Шацька спортивна школа. Цього року за перемогу змагалося 12 команд, усього 200 учасників з Волинської, Львівської, Івано-Франківської областей України та Республіки Білорусь.
Найвправнішими веслувальниками Шацької ДЮСШ визнали Софію Цюп’ях, Олександра Ягодинця, Богдану Лопухович та Олександру Жипу
Голова Шацької районної ради, укропівець Сергій Карпук привітав обдаровану молодь та вручив їм сертифікати на отримання грошової винагороди від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
«Вірю, що вже за кілька років ці обдаровані молоді люди прославлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях, як колись Галина Зуб. Підтримка обдарованої молоді – пріоритетне завдання і для Фонду, і для депутатів-укропівців. Переконаний, що найголовніше сьогодні – виростити сильних, свідомих, готових до боротьби та нових перемог людей», – зазначив Сергій Карпук.

Оксана

Залиште коментар