На Любомльщині святкували дні сіл

У трьох селах Любомльського району відсвяткували дні села. Зокрема урочисті заходи провели у селах Штунь, Нудиже та Красноволя. Долучився до святкувань Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.
Під час святкування дня села в Штуні, першокласники місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишнівської об’єднаної громади отримали сертифікат від Фонду на нову дошку .

За словами директора школи, депутата Вишнівської об’єднаної громади Світлани Булавчук навчальному закладу такий подарунок був вкрай необхідним.
«Школу, де нині навчаються учні звели в 1971 році, а тому оновлення матеріально-технічної бази надзвичайно актуальне. Нині навчальний заклад готується до старту нової української школи. Ми уже відремонтували клас, замовили стільці, одномісні парти, плазмовий телевізор та ноутбук. Не вистачало лише нової дошки, тому вирішили звернутися у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – розповіла директор школи Світлана Булавчук.
Вже у вересні до школи прийдуть 15 першокласників. Усього в школі навчається 106 учнів.
Святкування продовжилося святковим концертом та спортивними змаганнями. Найменших жителів села розважали аніматори.

Цим ж днями святкування відбувалися у селах Нудиже Головненської ОТГ та Красноволя Любомльської ОТГ. Привітав жителів заступник Любомльського міського голови, керівник районної організації політичної партії «УКРОП» Микола Оніщук.
«Переконаний, що миті, коли громада єднається навколо приємних, світлих речей, допомагають повірити у нашу єдність та неподільність. Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, і депутати від УКРОПу вірять у активні громади, у ваш потенціал, тому й підтримують ідеї та починання», – зазначив Микола Оніщук.
За сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» найактивнішим місцевим жителям вручили подарунки – техніку та приладдя. 

oksy

Залиште коментар