Щоб освіта була сучасною, а знання якісними

«Новітнє інформаційне середовище – крок у майбутнє» – проект реалізований Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» та громадою села Старий Загорів, що в Локачинському районі. На умовах співфінансування вдалося поповнити матеріальну базу місцевої школи – придбали ноутбуки, принтери, проектор, роутер, адаптер, супровідні комунікації та провели інтернет.

Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів села Старий Загорів посідає третє місце за чисельністю серед загальноосвітніх навчальних закладів району. Тут навчається 127 учнів із трьох сіл (Старий Загорів, Новий Загорів і Хорів). Останніми роками спостерігається тенденція до зростання кількості школярів, що не притаманно для більшості сільських шкіл. Тож удосконалення навчального процесу та створення відповідних умов для якісних знань було необхідністю.  

  • Цей проект пов’язаний із вдосконаленням навчально-виховного процесу в нашій школі, поліпшенням його через впровадження новітніх освітніх технологій, оскільки ми вважаємо, що це крок у майбутнє нашої освіти й наших дітей, – зазначив директор Микола Костючко. – Тепер ми можемо на сучасному рівні проводити уроки, давати якісніші знання нашим учням і, відповідно, досягати кращих результатів.

Директор додав, що результативність встановлення в школі комп’ютерної техніки – не за горами. Незабаром у школі планують створити відео про діяльність навчального закладу та щоденне шкільне життя учнів.

Голова Локачинської районної організації УКРОП Василь Демидюк, присутній на заході, відзначив, що за час роботи Фонду в районі, а це півтора року, реалізовано проектів на загальну суму півтора мільйона гривень.

  • Я сам за спеціальністю вчитель, моя дружина також працює в школі, тому я розумію, наскільки потрібна ця техніка. Адже зараз ХХІ століття, життя не стоїть не місці, технології йдуть уперед. І вже сьогодні багато шкіл взагалі відмовляються від друкованого підручника, переходять на електронні книжки. Тобто для того, аби йти в ногу з часом, не відставати за рівнем знань, школа повинна мати нормальний інтернет-зв’язок і відповідну техніку, – сказав Василь Демидюк.

В свою чергу, координатор проекту, представник УКРОПу Оксана Дмитрук зазначила, що це дев’ятнадцятий проект, що його презентують у районі.

  • За цими цифрами стоять чималі суми, але ще більше – зусиль. Сьогодні цей проект фактично стає історією функціонування Фонду на Волині. З іншого боку, співпраця з Фондом стає частинкою історії вашої школи, вашої громади, вашого села. Ви фактично зробили крок у майбутнє, створивши нове інформаційне середовище, – з такими словами звернулася до педагогічного колективу Оксана Дмитрук.

Школярі  підготували концертну програму, де продемонстрували свої уміння та таланти. По тому, учні, вчителі та гості свята вирушили до сусіднього села – у Новий Загорів, аби за шкільною традицією покласти квіти до пам’ятного знаку, встановленого на честь борців за незалежність України.

 

oksy

Залиште коментар