Сільська школа отримала нове мультимедійне обладнання

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Галичани Горохівського району презентували спільний проект із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Результатом співпраці стало придбання сучасного мультимедійного обладнання.    
Очолила ініціативну групу вчитель школи села Галичани Світлана Холонівець. Жінка розповіла, що серед учнівства чимало переможців окружних та районних олімпіад, учасників різноманітних конкурсів та змагань. Однак , через скрутність матеріально-технічного становища якісно підготувати учнів надзвичайно складно.
«Для мене, як вчителя, цілком зрозуміло, що підготувати дітей до олімпіад, конкурсів, змагань просто неможливо без використання сучасних технологій. Нещодавно учні взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики та інформатики, де показали чудові результати. Такий досвід надзвичайно важливий для них, адже програма передбачає володіння бодай би основами інформаційних знань. Ми, вчителі, уже давно шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми. Врешті-решт вирішили звернутися у Фонд Ігоря Палиці», – розповіла Світлана Холонівець. 
В рамках проекту школа поповнилася новенькими телевізором, ноутбуком та дев’ятьма дошками. Представник Фонду  Людмила Марадевич зазначила, що проблеми освітніх закладів залишаються пріоритетним напрямком роботи і для депутатів-укропівців різних рівнів, і Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
«Складається враження, що запроваджені реформи, покликані покращити умови навчання та вирішити проблеми освіти, їх лише поглиблюють. Відсутність нормальних дощок у навчальних кабінетах – це спадок необдуманого керівництва попередніх десятиліть. І депутати-укропівці, і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» вважають створення гідних умов навчання та розвитку для дітей своїм пріоритетним завданням. І як відомо, проблеми вирішуються швидше, коли їх вирішують разом. Певна, що це далеко не останній проект реалізований у вашому селі», – зазначила Людмила Марадевич.
Учні школи з нагоди презентації проекту підготували чудовий концерт для батьків та гостей свята, а також всі переглянули презентацію школи завдяки новому телевізору та ноутбуку.

oksy

Залиште коментар