У Лаврові посадили буки – символи миру та життя

У селі Лаврів Луцького району учні старших класів, вчителі місцевої школи та громадські діячі висадили саджанці буків в знак вшанування пам’яті захисників, які загинули на сході України. Акція стала можливою завдяки співпраці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Лаврівської сільської ради та місцевої громади. До корисної справи долучився також депутат Луцької районної ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Бляшук«Це гарний проект. З часом саджанці стануть могутніми деревами, такими собі зеленими пам’ятниками героям, які загинули за нашу Батьківщину. До них приходитимуть люди, аби вклонитися пам’яті захисників».
Школярі із задоволенням долучилися до «зеленої акції»:
«Нещодавно наш односельчанин, учасник АТО Микола Денисюк, посадив у селі саджанці яблунь у формі тризубу, і ми вирішили підтримати таку гарну ініціативу і посадити поруч буки, які є символами загиблих воїнів, а не зброї.
Саджанці буків були вибрані не випадково, адже вони ніби захищатимуть своїм віттям яблуневий герб України. Пізніше кожне деревце буде позначене іменем загиблих воїнів не лише Лаврова чи Луцького району, а й Волинської та Тернопільської областей, адже саджанці привезені саме з Тернопільщини», – зазначили одинадцятикласники Михайло Базилюк та Ольга Тиміргалієва
Робота завершилася, а результатом її стали рівненькі рядочки саджанців буків, що уже через кілька років стануть сильними і могутніми деревами, які символізуватимуть пам’ять та продовження життя.

tilkyrazom

Залиште коментар