Сільський учень – конкурентоспроможний випускник

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Зубильне Локачинського району завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та «Українському об’єднанню патріотів – УКРОП» отримала ноутбук, проектор та екран.

Презентація результатів проекту «Сільський учень – конкурентоспроможний випускник» відбулася 21 грудня.

У Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Зубильне навчається 76 учнів та працює 20 вчителів. Школу відвідують діти з сіл Зубильне, Семеринське та Сирнички. Навчальний заклад має належну матеріально-технічну базу, яка сприяє повноцінному навчанню та вихованню підростаючого покоління. Втім, нещодавно виникла потреба у придбанні нової оргтехніки, адже учні постійно фільмують шкільне життя, а відеоматеріали використовують під час проведення свят.

Відтак, директор школи Руслан Лісецький написав проект  у  рамках якого вдалося придбати ноутбук, проектор та екран. Загальна вартість проекту – понад 22 тисячі гривень, з них майже 20 тисяч – кошти Фонду.

Це вже другий проект у Зубильненській школі, що його вдалося реалізувати спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

«Ми давно мріяли про проектор. Сьогодні жодне свято не обходиться без його використання. Також за допомогою проектора на перервах ми проводимо оздоровчі хвилинки, – розповів Руслан Лісецький. – Наразі якість освіти стоїть на першому плані, але без використання сучасних технологій цього досягти дуже важко. Ми дуже вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за реалізацію нашої мрії.

Улітку в шкільному спортзалі, на умовах співфінансування Фонду та громади, встановили систему опалення, зробили освітлення та косметичний ремонт.  Зараз дітки можуть з комфортом займатися спортом. Але тоді була проблема відсутності енергозберігальних вікон. Присутній на презентації першого проекту голова фракції  УКРОП у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов, пообіцяв вирішити проблему. Відтак, з обласного бюджету було виділено 100 тисяч гривень, за які вже найближчим часом встановлять вікна в спортивному залі, актовому залі та навчальних класах.

Завітав Вячеслав Рубльов і на презентацію чергового проекту активних зубилян.

«Мені дуже приємно з вами працювати, оскільки ви – дуже ініціативні люди. Разом з вами ми почергово вирішували проблеми: від встановлення опалення до реалізації сьогоднішнього проекту, – зазначив Вячеслав Рубльов. – В нас зростає майбутнє покоління патріотів, яке повинне навчатися та розвиватися у комфортних умовах. Наше завдання полягає у тому, щоб забезпечити їм ці умови.»

У школі працює учнівська кіностудія. Тож проектор вже активно використовують для показу створених школярами фільмів. Відтак гостям школи презентували  відеофільм про випускників 2017 року.

Голова Локачинського районного осередку партії УКРОП Василь Демидюк відмітив, що громада району досить активна. Свідчення цьому – кількість реалізованих проектів.

«Сьогодні свято у вашій школі, адже реалізований черговий проект. У ХХІ столітті без сучасного обладнання провести урок просто неможливо. У районі Фонд працює з серпня 2016 року. За цей час наше представництво спільно з партією УКРОП реалізувало 53 проекти на суму майже 2 мільйони гривень. Окрім цього, майже 1 мільйон гривень на Локачинський район був залучений з обласного бюджету – у цьому допоміг Вячеслав Рубльов»,  – резюмував Василь Демидюк.

 

oksy

Залиште коментар