Спільними зусиллями – до дієвого результату

Село Гранатів входить до Шельвівської сільради. У населеному пункті проживає усього 143 жителі. Тут немає ні дитячого садочка, ні школи. Місцеві жителі змушені довозити своїх дітей на навчання у сусідні села.

Початкову школу у Гранотові закрили. Тепер у цьому старенькому приміщені функціонує фельдшерсько-акушерський пункт. За словами завідувачки ФАПу Маргарити Фролової, споруда, побудована ще у 1960-х роках, у жахливому стані і потребує ремонту, а до недавнього часу місцевим жителям у ФАПі не було навіть чим виміряти тиск.

Проте завзятість та небайдужість гранатівців не дає занепасти селу. На умовах співфінансування місцевим жителям спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки Разом» вдалося реалізувати проект «Спільними зусиллями – до дієвого результату».

  • Ініціатор проекту – місцевий активіст Володимир Ілиняк, який і звернувся у Фонд. Ми поговорили із завідувачкою, запитали, що потребують люди першочергово. Потім написали невеликий проект, і разом нам вдалося купити медобладнання та меблі, – розповідає представник районної організації політичної партії «УКРОП» Василь Демидюк.

Придбали електронну вагу, тонометр, глюкометр та тест-смужки, а також меблі: чотири стільці та шафу.

  • Хочу, аби мої односельчани були здоровими, – каже Володимир Ілиняк. – Тому готовий робити усе для цього. Переконаний: майбутнє нашої громади залежить не лише від керівника, а й від усіх людей, що у ній проживають. Треба прикладати максимум зусиль та працювати на благо села. А не  стояти осторонь та думати, що хтось розв’яже наші проблеми. Варто братися за будь-який проект, за будь-яку можливість, якщо це буде корисно для громади.

oksy

Залиште коментар