Спортивні канікули

Літо – найулюбленіша пора усіх дітлахів. Це період відпочинку, нових вражень та пригод. У вихованців комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» літні канікули насичені та цікаві.  13 червня завершився  турнір «Шкіряний м’яч» серед дворових команд, сформованих за місцем проживання. Участь у змаганнях взяли шість команд. Фінальна частина проходила на міні-футбольному полі зі штучним покриттям школи №19.

«Такими змаганнями ми популяризуємо спорт, намагаємося відірвати дітей від гаджетів, забезпечити змістовне дозвілля в літній період. Адже не всі батьки мають можливість відправити дітей у табір. В мікрорайонах Луцька  є осередки «Спорту для всіх». Там працюють провідні професіонали, які збирають дітей для активного дозвілля, – розповідає  директор закладу Наталія Назарук. – У турнірі змагалися хлопці 2007-2008 р. н. та 2005-2006 р. н. Матчі між суперниками були напруженими з першої до останньої хвилини».
В результаті запальної боротьби І місце зайняла команда «CТРІЛА» (мікрорайон ЛПЗ);
ІІ місце – команда «Лучеськ» (Київський м-н – Балка);
ІІІ місце – команда «Олімпія» (33 квартал).

Призерів нагородили дипломами і медалями від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх». Привітав юних спортсменів Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Усі учасники змагань отримали сувенірні подарунки від Фонду, а команди-призери – фірмові футбольні м’ячі.

«Дуже приємно, що ви займаєтеся спортом. Адже спорт – це сила і здоров’я, – звернувся до юних футболістів керівник програми «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний. – Спортивні проекти пріоритетні в роботі Фонду. Днями виповнилося 8 років відколи Фонд розпочав свою роботу. За цей час зроблено дуже багато. Реалізовано тисячі проектів на понад сто мільйонів гривень. Вагому увагу Фонд приділив сфері спорту. Це будівництво спортивних комплексів у районах Волині,  облаштування  майданчиків для занять у стилі street workout та встановлення тенісних столів у всіх мікрорайонах Луцька. До речі, поле на якому відбувався турнір «Шкіряний м’яч» теж побудував Фонд. Такі поля отримала 21 луцька школа».

 

tilkyrazom

Залиште коментар