Спортивний майданчик для іваничівських школярів

У іваничівських учнів справжнє свято. На території НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія», де навчаються початкові класи, школярі зібралися на урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчика. Проект «Здорова дитина – багата родина – успішна країна» – втілений у життя на умовах співфінансування батьків, Фонду Ігоря «Палиці «Тільки разом» та селищної ради.

Початкова школа іваничівської гімназії налічує 260 діток. У корпусі, на території якого облаштували дитячий майданчик,  навчаються  учні 2 – 3 класів.

  • Це приміщення адаптоване під школу. Раніше тут був гуртожиток. Згодом у кімнатах облаштували класи, – розповідає Оксана Павлюк, заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі. – Своїми силами ми зробили невеличкий спортивний зал. Та для того, щоб працювати згідно програми, нам потрібно більше місця. Тоді й виникала думка облаштувати спортивний майданчик.

Ініціатори проекту – батьки. Вони були готові, що до втілення задуму доведеться долучитися не лише фінансово, а й фізично. Працювали на благо діток усі разом: і батьки, і вчителі.

  • Крім майданчика ми ще побудували доріжку, щоб дітки не ходили по болоті. У планах – встановити відеоспостереження, щоб зберегти майданчик та озеленити територію. Це перший наш проект, реалізований спільно з Фондом, та думаю, що не останній, – зазначає Людмила Іванчук, керівник ініціативної групи.

До здійснення  мрії школярів долучилася селищна рада. Іваничівський селищний голова Федір Войтюк каже: проблем у  громаді вистачає. На їх вирішення потрібно чималі кошти. Тому в пріоритеті ті питання, що потребують негайного вирішення. Одне з них – відсутність умов для повноцінного зайняття спортом школярів. Адже спорт – не лише зміцнює здоров’я, а й виховує мужність, завзятість у досягненні мети, загартовує волю.    

  • Дуже добре, що Фонд розширив діяльність у межах усієї області. Це велика підтримка для громади. Зараз ми спільно працюємо над ще одним освітнім проектом. У школі №2 плануємо замінити старі, ще радянські парти, на антисколіозні, – ділиться Федір Войтюк.

Привітав присутніх представник Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Назар Недбайло. Він подякував ініціативній групі, за те, що не залишаються байдужими до проблем громади. А дітлахам побажав побільше перемог у спорті.

Після урочистої програми, де дітлахи демонстрували свої таланти, на малечу чекало яскраве свято з веселими розвагами та подарунками. Поблизу майданчика облаштували фотозону з осінніми атрибутами. Всі охочі могли не лише зробити світлину, а й посмакувати фруктами. 

Представник іваничівської районної організації політичної партії УКРОП Петро Кислий відмітив, що в порівнянні з минулим роком люди стали активнішими.

  • Спостерігається значне збільшення кількості проектів. Люди побачили, що їм ідуть на зустріч, допомагають вирішувати проблеми, втілювати задуми, реалізовувати мрії. Часто буває так, що до нас приходять із однією маленькою проблемою, в результаті реалізовуємо великий проект. Щодо проекту з облаштування спортивного майданчика, планувалося що його вартість буде 20 – 30 тисяч гривень. В результаті сума збільшилася удвічі. Приємно, що селищна рада активно з нами співпрацює, долучається до співфінансування. Це дає можливість збільшити суму проекту та розширити його, – резюмує Петро Кислий.

oksy

Залиште коментар