День кварталу. 40-ий мікрорайон в обличчях. Частина 2

Голова Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» В’ячеслав Рубльов:

 • Я сьогодні побачив мешканців цього кварталу дуже щасливими і усміхненими, багато дітей, молодих сімей, люди прийшли на свято за гарним і піднесеним настроєм. Вони довели, що є сильною громадою, яка готова не тільки спільно вирішувати питання, а й святкувати разом. Батьки тішаться за своїх дітей під час виступів та змагань. До речі, мій син також  сьогодні виступає  в клубі козацьких бойових мистецтв «Герць» і я прийшов його підтримати.

Голова правління фонду розвитку ЗОШ№11 Наталія Гунько:

 • Я дуже рада, що саме 40-ий мікроарйн першим проводить День кварталу. Тут живуть хороші і дружні люди. Такі свята згуртовують людей навколо однієї цілі, щоб наше місто розвивалося, щоб були приємні перетворення, щоб лучани пишалися своїм містом.

 

Подруги Емілія та Аня:

 • Нам подобається жити на 40-му кварталі. Тут все поряд: і садочок, і школа, і наші будинки, і магазин. А зараз йде свято – багато розваг, конкурсів, малювання. Нам подобається, що є солодка вата, а ще хочемо потанцювати на святі.  

Директор – художній керівник Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Анатолій Глива:

 • Такі свята потрібно проводити в кожному мікрорайоні. Я бачу сьогодні багато людей, у всіх на устах посмішки, вони радіють, відпочивають родинами. Загальноміські свята – для всіх, а тут зібралися люди, які щодня бачать один одного на вулиці, в дворі, в магазині. Сьогодні вони зустрілися в святковій атмосфері, пишаються своїм кварталом.  Я теж мешкав  на вулиці Наливайка 3 роки, тут народилась моя сім’я і в мене найтепліші спогади про 40-и мікрорайон.

Голова Луцької міської організації ветеранів України Валерій Севрюков:

 • Я запросив на це свято ще голів первинних ветеранських організацій, аби вони подивилися, яке свято організоване сьогодні  і підтримали проведення таких заходів у своїх мікрорайонах. Люди щасливі на цьому святі, і батьки тішаться за дітей, як вони виступають. Всі  – як одна родина.

Голова ОСББ «Конякіна 12А» Олена Дікарєва:

 • Таке свято треба зробити доброю традицією, щороку. Людям дуже сподобалось сьогоднішнє свято, особливо дітям.  А вони наше майбутнє і ми повинні закладати в них добрі традиції.   

Мешканка 40-го мікрорайону Світлана Синюк:

 • Дуже потрібні такі свята, щоб об’єднати мікрорайон, місто і всю Україну.

Продавчиня книгарні «Руніка», мешканка 40-го мікрорайону Ірина Дудка:

 • Люди вийшли на свято з квартир цілими родинами. Такі свята заряджають адреналіном і дорослих і дітей. Можна багато цікаво побачити, дізнатися, поспілкуватися.

Богдана Гріфін, стоматолог кабінету «Дента» у 40-му мікрорайоні з родиною:

 • Гарне і яскраве свято сьогодні. Приємно, що в нашому мікрорайоні зуміли так згуртуватися.  Дні кварталу треба проводити у всіх куточках міста, щоб люди мали можливість спілкуватися, пізнавати один одного і так приємно відпочивати.

Софія Кошулинська, учениця 7-Б класу ЗОШ№11:

 • Не очікувала, що стану переможницею і виграю планшет. Весь день був чудовий настрій від свята, а потім ще й такий приємний сюрприз. Дяку Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за чудовий День кварталу.

Олександр Микулин, переможець розіграшу і власник головного приза – велосипеда:

 • Наш 40-й квартал – найкращий! А свято – неймовірне! Бажаю всім «сороковцям» удачі, а організаторам – успіхів і велика вдячність від всіх мешканців мікрорайону!

Співачка Галина Конах:

 • Я хвилювалася через погодні умови і через те, що місто переповнене різними іншими подіями. Але тут я зрозуміла, що атмосфера свята – неймовірна, натхненна. Дякую за щирість і подарунки, поцілунки й обійми. 40-мікроайон – дивовижний!

 

oksy

Залиште коментар