День кварталу. 40-ий мікрорайон в обличчях. Частина 1

Заступник голови правління Фонду «Тільки разом» Орест Маховський:

  • Це новий формат заходів, які ми започаткували. Є ідея провести їх в усіх мікрорайонах Луцька. Ми запрошуємо сюди друзів, яких знаємо ще з 2011-го року, відколи Фонд почав працювати. Раніше наші зустрічі мали робочий характер, а сьогодні навпаки – наша зустріч святкова, на події, яку ми спільно підготували для лучан. Тут можна послухати музику, взяти участь у майстер-класах, відпочити та загалом приємно провести час.

Голова громадської організації «Волинський актив молоді» Валерій Стернійчук:

  • Робота з молоддю – одна з головних сфер у суспільстві, на ній потрібно зосереджувати сили. Необхідно допомагати молодим людям знаходити себе, самореалізовувати, розкривати свій потенціал. Тому нам було дуже приємно долучитися до свята «День кварталу».

 

Депутат Луцької міської ради від УКРОПу Сергій Балицький:

  • Ще два роки тому зародилась ідея зробити свято для мешканців мікрорайону, які довірили нам свої голоси. Сьогодні тут справді свято загальноміського рівня. Ми таке могли бачити десь в парку, центрі чи біля Луцького замку. Наші діти активно долучаються до майстер-класів, співають, танцюють, змагаються в спортивних естафетах.  Для дорослих теж багато забав і дуже приємно, що наш 40-ий мікрорайон, де мешкає близько 15 тисяч людей, зумів згуртуватися і першим у Луцьку урочисто та масштабно відзначити  День кварталу.

 

Депутат Луцької міської ради від УКРОПу Юрій Безпятко :

  • Такі свята дуже потрібні: люди повинні знати один одного, знати своїх сусідів,  спілкуватися, дружити сім’ями. Щоб було більше щирості та любові, адже будь-яка держава розпочинається з під’їзду. Якщо буде лад між сусідами, в будинку, в мікрорайоні, місті – то буде все гаразд і в державі. Зараз наш 40-й квартал дуже змінився: кругом зелені алеї, охайні двори, усміхнені люди. Ми позбулися слави «бандитського» мікрорайону, тепер ми – взірцеві!

Заступник з навчально-виховної роботи ЗОШ №11 Оксана Омелян:

  • Наша школа рада приймати сьогодні таке свято. Для 40-го мікрорайону це культурн-освітній осередок, навколо якого гуртуються діти та їх батьки.  Сьогоднішнє свято дуже важливе для мешканців мікрорайону. Це цікаве змістовне організоване дозвілля: концерт, танці, жива музика, а на спортивних  майданчиках –змагання.  Кожен може знайти собі заняття до душі.

 

Мешканка 40-го мікрорайону Ірина Жаловага з донечкою Даринкою:

  • Дуже подобається, що тут сьогодні відбувається. Дуже багато приємних вражень для мене та донечки. Весело, і Даринка може побачити забави, клоунів, отримати кульки, дитина щаслива – щаслива мама.  

Подружжя Тамара і Микола Кухарчуки:

  • Ми прийшли у вишиванках, оскільки вважаємо День кварталу справді великим святом, який згуртовує громаду, дає можливість побачити багато друзів, сусідів у святковій атмосфері.

Завідувач ДНЗ№37 «Дзвіночок» Валентина Віннік:

  • Дуже приємно за 40-мікрорайон, за його велику і дружню родину. Щодня я зустрічаю батьків та малюків, які відвідують наш садочок, а тому сьогодні я хочу привітати їх всіх і побажати, насамперед, мирного неба нам всім над головою, щоб діти й далі тішили своїми виступами, а дорослі були спокійними за їх майбутнє.

Сімейний лікар 40-го мікрорайону Володимир Скляров:

  • У жовтні буде 30 років як проживаю на 40-му кварталі й лікую його мешканців. Я знаю практично кожного і сьогодні мені надзвичайно приємно бачити всіх радісними і задоволеними таким гарним святом. Обов’язково такі свята потрібні, люди зустрічаються на святі, в неформальній атмосфері, спілкуються, відпочивають  і отримують море задоволення. Хочу побажати всім чистого неба над головою і міцного здоров’я кожному.

oksy

Залиште коментар