День кварталу: разом ми можемо робити більше

Неймовірно щирою атмосферою, святковим драйвом, піснями й танцями, смачним козацьким кулішем та розіграшем цінних призів запам’ятається лучанам свято – День кварталу. Дві тисячі мешканців 40-го кварталу та численні гості зібралися в неділю, 17 вересня на території ЗОШ №11 аби по-родинному відпочити, згуртуватися, поспілкуватися, побачитися один з одним. У вишиванках та з гарним настроєм люди вітали один одного зі святом, яке, до речі, вперше відбулось в Луцьку за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». До організації свята долучилася ГО «Волинський актив молоді».   

Впродвож цілого дня тут відбувалися різнопланові заходи, де кожен міг себе знайти та проявити. Дітки вчилися виготовляти квіти та різні художні вироби, а також малювати з відомою мисткинею Аллою Жупанюк, яка, до речі, навчалась у їх рідній школі. А ще охочих спробувати свої сили в ліпці глиною з майстром Олександром Жаловагою було чимало: хлопчики та дівчатка зачаровано стежили за майстром, в руках якого оживала глина та народжувалися різноманітні глечики, вази, тарелі. А потому й самі активно ставали учасниками майстер-класів. Крім творчої нотки, для найменших мешканців кварталу була організована весела розважальна анімаційна програма з веселими клоунесами. І зовсім не на заваді був дощик, ба, навіть цікавіше були стрибати і танцювати під ним у дощовиках чи під парасольками.

Виступи творчих колективів місцевої школи та студії Наталії Журавльової зривали овації батьків, знайомих та усіх присутніх, адже створювали гарний святковий настрій і привід пишатися своїм мікрорайоном. А виступи вихованців спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «ГЕРЦЬ»  запевнили – майбутнє за справжніми і вправними козаками.

Але ж яке свято без подарунків? З нагоди відзначення Дня кварталу випускники ЗОШ №11, депутати Луцької міської ради від УКРОПу Сергій Балицький та Юрій Безпятко спільно з фондом розвитку цього навчального закладу «Ерудит», який очолює Наталія Гунько подарували навчальному закладу 3D принтер, два ноутбуки та три багатофунціональні пристрої (принтер/сканер/ксерокс). Тепер ЗОШ №11 не лише йтиме в ногу з часом, а й випереджатиме його з новітніми технологіями. Активним ж школярам депутати вручили солодкі подарунки.

 

З вітальним словом зі святкової сцени звернувся до присутніх і радник Луцького міського голови, депутат від УКРОПу Ігор Поліщук.

  • Мені приємно бути тут присутнім і я радий разом з вами святкувати. Є День міста, а тепер буде ще й День кварталу. Дякую Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» не тільки за це свято, а й за всі ті добрі справи, які Фонд робить уже впродовж семи років. І я з впевненістю можу сказати, що наше місто не було б таким, яким є зараз, без сил і без того добра, яке вкладає в це місто Ігор Петрович, без тих справ, які робить команда Фонду. Всіх присутніх вітаю зі святом та бажаю миру, добра й процвітання нашому місту, – зазначив Ігор Поліщук.

Кульмінацією Дня кварталу стало відзначення лучан, які зробили значний внесок у розвиток 40-го мікрорайону. Грамоти вручила перший заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Лариса Тарасюк. Вона передала слова вітання від засновника Фонду Ігоря Палиці та зауважила, що успіх роботи Фонду залежить від підтримки та зацікавленості волинян у його роботі.

  • Історія Фонду триває 7-ий рік. За цей час зроблено багато справ. Але якби працювала лише команда Фонду, то не вдалося б зробити стільки хорошого. Тому дуже приємно, що нам допомагають активні лучани, які докладають чимало зусиль, аби Луцьк ставав кращим. Вітаю вас із великим задоволенням. І бажаю, щоб ви були прикладом для всіх нас, адже разом ми можемо зробити значно більше, – наголосила Лариса Тарасюк.

Отже, нагороди отримали: директор ЗОШ №11 Марія Мороз, голови правління фондів розвитку та наглядової ради навчальних закладів Наталія Гунько, Оксана Оліда, Уляна Цьось, Яна Рожко, Віталій Мушка, Олександр Михалусь, вчитель біології ЗОШ №11Оксана Береза, колектив приватного акціонерного товариства «Едельвіка», депутати від УКРОПу Сергій Балицький, Юрій Безпятко, генеральний директор ПрАТ «ЛДБК» Руслан Вайман, керівник ПП «Торговий дім «Салют» Костянтин Ничай, спонсор Олександр Міщук, директор книгарні «Руніка» Руслана Лазарєва, голова ГО «Волинський актив молоді» Валерій Стернійчук, відомий художник Володимир Жупанюк, керівник творчої студії Наталія Журавльова, голова ГО «Зірка надії» Олександр Жаловага, голови ОСББ Володимир Кацевич, Оксана Денисюк, Олена Дікарєва.

Неабиякий ажіотаж викликав розіграш подарунків від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Троє мешканців 40-го мікрорайону шляхом випадкового жеребкування стали власниками смартфона Samsung Galaxy, планшета Lenovo і велосипеда Formula Safari. Вітаємо щасливчиків!

Від живого звуку та співу відомої й запальної співачки Галини Конах не залишився байдужим ніхто: танцювали діти, батьки та навіть поважні бабусі. А молодь драйвувала під шалені ритми молодіжного гурту ФлайzZzа.

День кварталу вперше відбувся у Луцьку і команда Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» дякує усім, хто долучився до свята та тим , хто взяв у ньому активну участь. Сподіваємося, що й в інших мікрорайонах міста такі Дні кварталу збиратимуть тисячі лучан. Адже гуртом – ми сильна громада, а Луцьк наш спільний дім і тільки разом ми зробимо його кращим.  

ФОТОЗВІТ. ЧАСТИНА 1.

ФОТОЗВІТ. ЧАСТИНА 2.

 

oksy

Залиште коментар