Запрошуємо лучан на День кварталу. 40-й мікрорайон!

Кажуть, у Луцьку майже всі одне одного знають. А як по-іншому: 200-тисячне місто розбите на окремі мікрорайони, де всі…сусіди. Аби ще більше згуртувати лучан, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» започаткував цікавий і масштабний проект – День кварталу.  Ініціативу підтримала ГО «Волинський Актив Молоді».

Перше святкове дійство відбудеться уже 17 вересня! Прийматиме гостей та урочисто відзначатиме День кварталу 40-й мікрорайон!

Упродовж дня на території ЗОШ №11 відбуватимуться спортивні змагання для дітей та дорослих: міні-футбол й легкоатлетичні конкурси; майстер-класи, анімаційна програма, бульбашкове шоу та дискотека для маленьких лучан; караоке для всієї сім’ї та показові виступи бойового гопака від СК «Герць». Танцюватимуть, співатимуть та розважатимуть присутніх дитячі колективи Луцька та фолк-гурт «Барви», а хедлайнери заходу – Галина Конах та молодіжний гурт ФлайzZza – відомі не лише у Луцьку, а й в Україні. Завершить свято укротека від Dj Арт. А ще для всіх присутніх – смачна польова кухня та різні смаколики.

Не пропустіть – РОЗІГРАШ ПРИЗІВ, аби стати власником велосипеда, планшета або смартфона! Запрошуємо всіх охочих. Святкуймо разом, адже всі ми – лучани, а Луцьк – наш рідний дім!  

Кульмінацією Дня кварталу стане відзначення видатних мешканців мікрорайону! 

 

oksy

Залиште коментар