Справжнє свято краси та щасливого дитинства

Завдяки фінансовій підтримці Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» талановиті діти, які займаються у гуртку «Baby fashion» змогли виступити на благодійному концерті у м. Києві. Концерт організований благодійним фондом Оксани Уткіної за участі діток-переселенців із зони АТО. за участі діток-переселенців із зони АТО.

Дітлахи на високому рівні представили наше місто, гордо несли звання «Українка» на столичній сцені та були відзначені подарунками від партнерів та організаторів заходу. У всеукраїнському конкурсі взяло участь багато дітей, а перемогу здобула маленька лучанка, яка отримала Гран-прі.

Діти додатково займаються хореографією, вокалом, малюванням у дошкільних закладах м. Луцька. Їм подобається виступати та дарувати радість глядачам. Вони маленькі, добрі, щирі і прагнуть творчо розвиватись та примножувати свої навички та вміння. Крім того, вони беруть активну участь у житті міста і не тільки.

Однак не завжди вистачає коштів для розвитку юних талантів. Тому батьки цих діток знайшли розуміння та підтримку саме у Фонді Ігоря Палиці «Новий Луцьк», оскільки добре знають та бачать, які зусилля докладає Фонд, щоб майбутнє нашої нації зростало гідними представниками людства.

Батьки щиро висловлюють вдячність Ігорю Палиці та його Фонду за фінансову підтримку маленьких талантів.

«Спортивні майданчики, які Ви влаштували при школах, дають можливість нашим дітям не йти на вулицю і «вивчати» її правила виживання, а йти і займатись спортом, прагнути чогось кращого і трудитись над цим. Ми справді цінуємо все, що Ви робите для нашого міста! Якби таких людей, як Ви і Ваша команда було побільше – процвітало б не тільки наше місто, а й Україна в цілому і кожна родина зокрема» – кажуть батьки.

А на згадку подарували працівникам Офісу розвитку кварталу, що по Шухевича 6/18, які приймали звернення-прохання про фінансову підтримку діток та щиро цікавились їхньою творчістю, чудові фото з виступу.iw6qB-JQldE

Redaktor

Залиште коментар