Стипендії кращим студентам – інвестиції у майбутнє нашого міста

Благодійний «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» продовжує нагороджувати талановиту молодь Луцька  іменними стипендіями. Цьогоріч їх аж сто. Це студенти Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І. Стравінського, Волинський технікуму Національного університету харчових технологій, Професійно-технічного училища ЛНТУ, Технічного коледжу ЛНТУ, Луцького вищого професійного училища будівництва і архітектури, Луцького базового медичного коледжу, Луцького педагогічного коледжу. 

Згідно з положенням благодійного фонду, іменна стипендія  призначається кращим студентам навчальних закладів І-ІV рівня акредитації міста Луцька у рамках реалізації програми «Підтримка творчої та обдарованої молоді – інвестиції в майбутнє». Бюджет проекту – майже 1 млн. гривень на рік. 

Вручення сертифікатів на отримання стипендій благодійного фонду відбулось у святковій атмосфері. 

«Студентство – той вік, коли є можливість найпотужніше самореалізуватися, і ви повинні робити усе, щоб ці роки використати з якомога більшою користю і для себе, і для своїх батьків, навчального закладу та усього міста. Передаючи вітання від Ігоря Палиці, як народного депутата, який представляє наше місто у Верховній Раді, хочу передати прохання, щоб у своїй праці ви самовдосконалювалися, аби у майбутньому реалізуватися в усіх аспектах своєї діяльності», – звернулася до студентів заступник голови правління фонду Ірина Констанкевич. Також вона висловила сподівання, що серед майбутніх стипендіатів теж будуть відомі меценати і благодійники, адже таке заохочення активної молоді – інвестиція у майбутнє міста Луцька. 

Студенти поділилися своїми здобутками і планами на майбутнє. Вони вважають, що іменна стипендія Ігоря Палиці – це велика відповідальність, своєрідний індикатор того, що вони йдуть правильним шляхом, а власне стипендія повинна утворювати не бюджет споживання, а бюджет розвитку особистості.

Redaktor

Залиште коментар