Сучасні телевізори – для ефективного навчання

Минулого тижня навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» №2 міста Каменя-Каширського за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримав чотири сучасні плазмові телевізори, які вчителі зможуть використовувати для підвищення якості навчання. Вручити техніку приїхав представник Фонду Юрій Дмитрук.
Аби забезпечити комфортне та ефективне навчання, треба, щоб у класі був сучасний телевізор. Щоб залагодити цю проблему, батьки школярів 3-А, 5-А, 5-В та 7-Б класів створили ініціативні групи та звернулися в представництво Фонду  з проханням допомогти їм придбати телевізори на умовах співфінансування. І незабаром спільними зусиллями ці проекти вдалося реалізувати.
«Учням в класі вже встановили новий телевізор. Усі діти дуже задоволені, а оскільки у більшості школярів краще розвинена зорова пам’ять, то тепер вчителям простіше доносити до них навчальну програму, – зазначає керівник ініціативної групи батьків 5-В класу Ірина Корольчук. – До Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» ми звертаємося уже не вперше. Торік за його підтримки замінили старі парти на нові та сучасні. Щиро дякуємо Фонду і сподіваємося на подальшу співпрацю».
Новенький телевізор отримали й школярі 5-А класу. Голова ініціативної групи батьків Світлана Козловська зазначає: оскільки цей клас математичного спрямування, то телевізор для навчання був украй потрібен.
«У нашому класі багато відмінників та учасників олімпіад, і для кращого розвитку школярів та полегшення розв’язання математичних завдань підвищеної складності учням потрібен був телевізор. Нам порадили звернутися до Фонду, ми скористалися цією нагодою і маємо результат. Нам встановили новий телевізор, школярі та вчителі дуже задоволені», – розповідає Світлана Козловська. 
Крім того, батьки учнів 3-А класу цього ж закладу звернулися до Фонду з проханням допомогти замінити два старі вікна на сучасні.
«Наш клас, в якому навчається 29 учнів, є одним з небагатьох у школі, в якому ще не встановлені енергоощадні вікна, а через старі порушується температурний режим, що негативно впливає на навчальний процес», – зазначає голова ініціативної групи батьків 3-А класу Ірина Кузьміна.
Завдяки плідній співпраці батьків з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» цю проблему теж буде успішно розв’язано – незабаром у класі замінять старі вікна на енергоощадні.

tilkyrazom

Залиште коментар