Сучасним школам – сучасне обладнання

Сучасну техніку від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримали  освітні заклади Ківерців.
Зокрема в Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 міста Ківерці» представники Фонду привезли сучасний принтер. 
«Декілька років тому у нас постала проблема щодо створення ще одного комп’ютерного класу, – розповідає завуч з навчальної роботи Василь Шпирук. – Тоді вирішити це допомогла Народний депутат України Ірина Констанкевич. Завдяки її сприянню було придбано 18 комп’ютерів. Нині ж постало питання щодо придбання сучасного принтера. Тому ми вирішили звернутися за підтримкою у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». в результаті отримали чудові подарунки – сучасний принтер, фарби до нього та маркерну дошку». 
Подарункам радіють педагоги і, особливо, школярі, які відразу розпакували коробку і вийняли принтер.
«Все це нам дуже потрібно, – радіє учениця 9-В класу Ангеліна Радецька. – Тепер ми зможемо підготувати різноманітні матеріали для рефератів, флешмобів. Тому ми щиро дякуємо Фонду за допомогу». 
«Новітня техніка потрібна сучасній школі, – стверджує представниця Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ольга Матвійчук. – Тому гуртом ми повинні докласти максимум зусиль, аби учні мали якісну техніку і отримували знання».
Чудові подарунки отримала і ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Ківерці – телевізор та книги.
«Дуже приємно, що в наш складний час є благородні люди, які залюбки допомагають освітнім закладам, – переконаний вчитель інформатики Олександр Кушнір. – Тому ми щиро вдячні за цю допомогу, адже діти – наше майбутнє і ми маємо забезпечити їм усе для отримання якісної освіти». 
Також школярі щиро зраділи книгам.
«Я дуже люблю читати, – каже учениця 6-А класу Яна Гаврилюк. – І щиро радію, коли у нашу бібліотеку привозять нові книги».
«Діти залюбки читають, – розповідає директор школи Раїса Кубова. – І це радує, адже молоді люди повинні бути комунікабельними, мати багатий словниковий запас».
Загалом від початку діяльності Фонду у Ківерцівському районі було успішно впроваджено понад 200 різноманітних проектів. 
«Це, зокрема, проекти щодо покращення матеріальної бази освітніх, медичних закладів, – розповідає представник Фонду Микола Вашкевич. – Зокрема, у цій школі було замінено на енергоощадні вікна, діти отримали сучасну дошку для гри у шахи, шафу для одягу тощо. Тому сподіваємося на таку ж активність краян і в майбутньому».

tilkyrazom

Залиште коментар