Свято для постраждалих учасників АТО – у Луцьку

Теплий одяг, солодкі подарунки, ялинки та колядки, — свято для захисників України, які перебувають на лікуванні у реабілітаційному центрі, організували благодійники та волонтери у Луцьку.

Військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у реабілітаційному центрі Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни, вітали із прийдешніми святами 30 грудня.

Захід відбувся у рамках Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Як розповіла заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Ірина Констанкевич, благодійники вирішили привітати учасників АТО, які перебувають на лікуванні, спільно з дітьми. Так, від фонду підготували подарунки, теплі речі, а додатково військовослужбовці отримають листівки, які підписали діти з луцьких шкіл. Головними у цих подарунках стали бушлати (21 бушлат передали представники української діаспори в Німеччині). Ірина Констанкевич висловила сподівання, що військові невдовзі одужають, і їм буде корисним цей одяг.

Подарувати тепло та затишок захисникам України вирішили два мистецькі колективи – акапельний гурт «Double Voice» з Інституту мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та колектив із Центру дитячої та молодіжної творчості «Диво».

«Ми сподіваємося, що теплі та душевні духовні та матеріальні речі принесуть більше радості в життя наших захисників», — зазначила Ірина Констанкевич.

Головний лікар медичного закладу Тетяна Масікова розповіла, що сьогодні, напередодні новорічних та різдвяних свят, для захисників України хочуть створити якнайтеплішу атмосферу, аби хоча б чимось віддячити їм за їхню працю. Вона побажала військовим здоров’я, злагоди та благополуччя в родинах.

«Дорогий солдате, незабаром будуть новорічні свята – Новий рік та Різдво, тому я хочу тебе привітати, побажати щастя, здоров’я, а головне, щоб ти зустрів ці свята у колі своєї родини. З любов’ю, Катруся із Луцька. Дорогі воїни! Не здавайтеся, боріться за нашу Неньку-Україну, будьте сильними, чесними, і тоді Бог допоможе і буде все добре. Бажаю, щоб ти перемагав, долав усі перешкоди, ніколи не програвав, а просто вірив у себе. Я тобі бажаю щастя і многії-многії літа. З Різдвом Христовим, від Мар’янки та Артема», — процитувала Ірина Констанкевич листівки від луцьких школярів.

Вона подякувала воїнам за їхню службу на сході та запевнила, що за їхній подвиг завжди намагатимуться віддячити.

Представниці Центру дитячої та молодіжної творчості «Диво» привітали присутніх із прийдешніми святами та побажали військовим, щоб диво, якого очікують напередодні свят, здійснилося. Виступ вони розпочали із відомої у багатьох країнах світу колядки «Тиха ніч».

Музичний новорічно-різдвяний подарунок підготували для вояків і солісти гурту «Double Voice». Вони побажали їм здійснення тисяч бажань та щастя, добра і миру. Під час виступу лунали колядки, щедрівки та новорічні пісні українською та англійською мовами, зокрема, всесвітньовідомий «Щедрик».

Після виступів військовим вручили подарунки, серед яких – справжні ялинки.

«Мені дуже сподобалися подарунки – і бушлат, і ялинка, до того ж, для нас організували гарний концерт, підтримали нас, тож нам вже буде легше», — розповів боєць 3-го батальйону 51-ї ОМБ Вадим, який не може перелічити назви усіх міст, поблизу яких брав участь у бойових діях. Воювати йому довелося у різних районах, наприклад, поблизу Старобешевого, що на Донеччині. Військовослужбовцю довелося провести в АТО чотири місяці та навіть потрапити на цілий місяць у полон. Втім, бойовий дух не зламався, як запевняє боєць, а після таких свят, які дарують військовослужбовцям, він лише зміцнюється.

Redaktor

Залиште коментар