СВЯТО ДНЯ СЕЛА ОБ’ЄДНАЛО ЖИТЕЛІВ ГЛИНЯНКИ

Мешканці маленького села Глинянка, що знаходиться в Вишнівськиій об’єднаній територіальній громаді Любомльському районі вперше за всю історію відзначили день села. 
Ідейним натхненником свята стали староста села Андрій Ягодинець та депутат ОТГ від УКРОПу Віра Шум. 
За словами укропівки, аби достойно зустріти день села, в населеному пункті провели толоку та побудували сцену.
«До створення свята долучилися всі жителі Глинянки. Через те, що в селі не працює клуб, наш староста побудував сцену біля школи. Можна сказати, що він її зробив своїми руками. Потім хлопці з села запрягли коней і назбирали для прикрашання сцени польових квітів. Свято було дуже душевне і об’єднало всіх глинянців», – розповідає Віра Шум.
Крім того, жінка організувала частування для односельчан – кожна сім’я, де живе молода дівчина, готувала страви на загальний стіл. Керівник Олеського клубу організувала місцевих жителів для виступів на святковому концерті.
«Для нас всіх стало відкриттям скільки в нашому селі талановитих людей», – радіє Віра Шум.
Під час святкування представник Любомльського осередку УКРОПу Лариса Солом’янюк від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» передала подарунки мешканцям села у різних номінаціях – «Найстарша сім’я», «Наймолодша сім’я», «Наймолодший житель», «Спортсмен села» та інші.
«Це було неймовірне свято, душевне, родинне, воно об’єднало всіх мешканців Глинянки в єдину сім’ю. Фонд «Тільки разом» та укропівці з радістю долучилися до такого свята, адже в
ажливо підтримувати такі дружні громади», – із захватом розповідає Лариса Солом’янюк.

Та додає: аби продовжити співпрацю, спільно із жителями запланували втілити проект від Фонду.
«В Глинянці є початкова школа, де навчається 17 діток. Спільно із мешканцями ми вирішили, що було б добре для школи придбати дошку. Переконана, що в такої активної, дружньої громади велике майбутнє», – підкреслила Лариса Солом’янюк.

tilkyrazom

Залиште коментар