Свято села – у новому будинку культури

Цьогорічне свято села у Нехворощі, що входить до Зимнівської ОТГ, співпало із ще однією знаменною подією для громади – початком роботи місцевого клубу у новому приміщенні. Привітати місцевих жителів із новосіллям завітав депутат Зимненської ради ОТГ від УКРОПу Віталій Рибачук.
Депутат розповів, що ідея перенести клуб із старого приміщення, яке перебуває в аварійному стані, у приміщення колишньої школи виникла уже давно. Однак, остаточної згоди селяни дійшли лише під час зборів у квітні цього року. Місцеві зізнаються, головна причина – це прагнення організувати цікаве дозвілля для дітей та молоді села. А проблеми свого села тут, як правило, вирішують самотужки. Невдовзі після прийняття рішення постала інша проблема – приміщення колишньої школи також потребувало ремонту, хоч і не такого значного як старий клуб. 
«Ситуація була непростою, та громада згуртувалася навколо цієї ідеї. Усі разом зробили ремонт. Зверталися за допомогою і до благодійників. Зокрема, до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Будинок культури не мав власного обладнання, а те, що було давно застаріло, частина вийшла з ладу. Із проханням придбати нове обладнання ми і звернулися до Фонду», – розповів укропівець Віталій Рибачук. 
До Дня села, яке відбулося 5 серпня, нехворощенці зуміли й у нове приміщення перебратися, і обладнання від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» апробувати. Крім цього, ветерани війни, багатодітні сім’ї та найактивніші мешканці села отримали пам’ятні подарунки.
Не відмовили у підтримці й інші благодійники. За словами завідуючої будинку культури Алли Поліщук долучилися місцеві фермери, голова Зимненської ОТГ В’ячеслав Католик. 
«У нашому селі багато обдарованих діток, які з радістю беруть участь в оглядах художньої самодіяльності, тішать своїми виступами односельчан. Громада села одноголосно вирішила, що після закриття у селі школи ми ніяк не можемо допустити «загибелі» будинку культури. Надзвичайно приємно, що нас підтримали і голова Зимненської ОТГ В’ячеслав Католик, і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Ця підтримка надзвичайно важлива для нас», – зазначила Алла Поліщук.

Оксана

Залиште коментар