ВИШНІВСЬКА ОТГ ВІДЗНАЧИЛА ПЕРШУ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ

Громада села Вишнів Любомльського району відзначила першу річницю існування ОТГ.
З нагоди свята у Вишневі встановили інсталяцію «Я люблю Вишнів». Ідею громади втілили за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
Крім цього, під час святкувань для жителів та гостей ОТГ діяв святковий ярмарок, а місцеві господині пригощали смаколиками гостей. Вокальний ансамбль «Вишневий цвіт» Вишнівського СБК та запрошені з інших населених пунктів творчі колекти й аматори подарували відвідувачам свята незабутній концерт.
З вітальним словом до вишнівців звернувся депутат Волинської обласної ради Володимир Дибель.
«Для багатьох громад перший рік діяльності ОТГ став іспитом на зрілість, на здатність самостійно розпоряджатися коштами, приймати важливі рішення. Сьогодні свято, кількість гостей красномовно свідчить про те, що перший рік в ОТГ був плідним та успішним. Знаю, що попереду у нас багато справ, бо вирішувати проблеми можна лише за умови співпраці усіх гілок влади. Найголовніше, це наполегливість, готовність працювати на результат та віра у краще», – зазначив депутат обласної ради Володимир Дибель. 
Крім цього, депутат подарував місцевому ФАПу новий тонометр.
Підтримав депутата і керівник районної організації УКРОПу Микола Оніщук, відзначивши зміни, які відбулися в громаді за рік самостійності.
«Переконаний, що традиції відзначати важливі для громади свята спільно ніколи не втратять своєї актуальності. У такий непростий час усім нам вкрай необхідні такі приємні, майже домашні зустрічі. Укропівці і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» завжди підтримують подібні заходи та допомагають у їх організації. Вірю, що разом вдасться вирішити ще багато питань», – зазначив Микола Оніщук. 
Упродовж дня біля нової туристичної родзинки села було гамірно. Люди охоче фотографувалися біля інсталяції. Крім того, поблизу працювало караоке. Найспівучіші жителі громади тішили своїм талантом усіх присутніх. Перемогу у конкурсі здобула місцева жителька Юлія Сахарук, яка виграла планшет.

oksy

Залиште коментар