Тандем мистецтва та спорту: Понад 300 гімнасток з усієї України змагалися за першість

Днями Луцьк став центром краси, гармонії, артистизму та грації. Понад 300 гімнасток з усієї України, серед яких спортсменки світового рівня, майстри спорту України міжнародного класу та юні грації збірної з’їхалися до Луцька для участі в чемпіонату України з художньої гімнастики. Зауважимо, змагання стали відбірковим етапом до чемпіонату Європи, що пройде на початку червня в місті Гвадалахара (Іспанія).

Захоплююче дійство відбулося 10–14 травня за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Волинь спортивна», мета якої – залучити якомога більше молоді до занять фізичною культурою та мотивувати знаних спортсменів до подальших перемог і загалом сприяти розвитку спорту в області.

 

Чотири виснажливі дні змагань, яким передували роки тренувань, об’єднали спортсменок з дев’ятнадцяти областей. Почесними гостями змагань стали зірки світової гімнастики Герой України, президент Федерації гімнастики Альбіна Дерюгіна та володар ордену Княгині Ольги – Ірина  Дерюгіна.

– Дорогі діти, тренери, судді. Мені так і хочеться сказати: дорогі лучани. Адже всі ми – одна сім’я! Бажаємо вам, щоб ви були сильними та мужніми. Більшість з дітей присутні тут не вперше. Федерація художньої гімнастики України вдячна організаторам за те, що створили всі умови для проведення турніру. Ми дякуємо, що ви знову нас приймаєте у своєму місті, – звернулася до присутніх Альбіна Дерюгіна.

Підтримати учасників чемпіонату завітав радник луцького міського голови, радник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ігор Поліщук. Він зауважив, що приймати змагання такого рівня велика честь для нашого міста. 

  • Спорт виховує характер, цілеспрямованість та націлює підростаюче покоління на результат. Саме тому розвиток спорту – один із пріоритетних напрямків діяльності Фонду та Луцької міської ради, – зазначив Ігор Поліщук.

Голова федерації гімнастики Волині, головний суддя змагань, суддя національної категорії Тетяна Фігель розповіла, що Луцьк приймає чемпіонат України з гімнастики вдруге.

  • Два роки тому на нашому килими, в цій же залі виступали всі зірки української художньої гімнастики. Цього року чемпіонат має велику географію. До нас завітали 25 команд з 19-ти областей. Навіть приїхали представниці з Донеччини та Луганщини. Дякую усім, хто допоміг нам організувати змагання найвищого державного рівня, – додала Тетяна Фігель.

З легкістю і грацією гімнастки демонстрували свої номери. Мистецтво та спорт переплелися в естетичному тандемі. Чарівні рухи пластики й хореографії знову і знову зачаровували глядачів.

За підсумками чемпіонату в індивідуальному заліку за програмою майстра спорту України золото виборола Єва Міліщук (м. Київ), за програмою кандидата в майстри спорту України перше місце дісталося Христині Пограничній (м. Львів). В групових вправах перемогу здобула команда Дніпро-2, 2-ге місце посіла команда Київ-2, а третє місце дісталося команді Дніпро-1.

oksy

Залиште коментар