У Луцьку влаштували інтелектуальні розваги, переможці – з класними призами

Розважатися чи розминати мозок: для любителів квестів такого вибору не існує. Адже вони знають, як провести вільний час інтелектуально й захопливо.

До Дня міста Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» 13 вересня організували цікавий квест. Як все відбувалося – у сюжеті телеканалу «Аверс».Участь у квесті, який мав назву «Луцьк 935», взяло сім команд і понад 30 учасників. Серед них – і досвідчені шукачі пригод, і новачки, які мали гарну нагоду відкрити для себе інтелектуальну забаву.

Квест – гра командна, тому її учасники мали швиденько відгадувати головоломки, шукати підказки і необхідні локації.

Як розповідає організаторка квесту Ванесса Якимук, усі завдання були пов’язані з Луцьком та Україною.

Квест –  не лише перевірка кмітливості. Тут необхідна ще й швидкість. Заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці Катерина Шкльода пригадує, що свого часу теж полюбляла такі розваги.

«Цілком відволікаєшся від робочих справ, від якихось переживань та клопотів, й занурюєшся в атмосферу класної інтелектуальної розваги. Раджу усім бодай раз спробувати себе у квесті, – зазначає Катерина Шкльода й додає, що Фонд «Тільки разом» із радістю долучився до організації квесту, адже карантин обмежив чимало молодіжних заходів. – А вони бути повинні. Не просто цікаві, а й змістовні».

А оскільки гра була інтелектуальна, то і подарунки Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підготував відповідні – сертифікати в книгарню. Відтак три кращі команди тепер мають змогу придбати чтиво до душі.

tilkyrazom

Залиште коментар