У Луцьку розпочався сезон відкриття майданчиків «Street Workout»

Завдяки ініціативі небайдужих лучан та сприянні Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» тепер займатися спортом просто неба зможуть мешканці будинків, із вулиці Рівненська.

Навесні цього року завдяки підтримці Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» перший, показовий спортивний майданчик у стилі «Street Work Out» встановили у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Нині це популярне місце для лучан, які хочуть бути у формі.

Тоді ж, весною, Фонд оголосив конкурс на спорудження таких майданчиків у дворах багатоквартирних будинків. Усе, що потрібно було від мешканців, – їхня ініціатива та мінімальні зусилля. Усі фінансові затрати на себе взяв Фонд.

Презентація такого майданчика для жителів вулиці Рівненської, 81, 83, 83а, 85, 85а та 87 відбулася 17 серпня. Загалом у місті упродовж серпня, вересня та жовтня в рамках проекту планують встановити 26 майданчиків у різних куточках міста. Вартість робіт сягає близько півтора мільйони гривень.DSC_0331

«Ідея встановити такі спортмайданчики належить Ігорю Палиці, який і сам щодня знаходить час для фізичних навантажень. Майданчик орієнтований на молодь, підлітків та дорослих. Меншим діткам варто тренуватися із батьками. Нам приємно, що ініціатива Ігоря Петровича знайшла свій відгук серед лучан, для яких і працює Фонд», – зазначає голова правління Фонду Олександр Товстенюк.

38-річний Олександр Білошевич був одним із ініціаторів побудови майданчика на прибудинковій території на вулиці Рівненській. У нього підростає одинадцятирічний син, який тепер матиме у себе в дворі місце для занять спортом. Втім, Олександр переконаний, що вуличні тренування будуть до смаку й дорослим.

«Клопоти, пов’язані із встановленням майданчика насправді були приємні. Спочатку ніби й нікому це все не потрібно, але як почали щось робити, то стільки людей підтягнулося. Перед відкриттям ми самі прибирали територію, закупили морозиво для дітей. За майданчиком нам буде приємно дивитися. Тепер це наше дітище. Звісно, якби не Фонд, то майданчика би не було», – зазначає Олександр.

Під час відкриття майданчика на вулиці Рівненській не менше сотні дітей із захопленням дивилися на виступи та трюки юнаків, що займаються стрітворкаутом. Кожен елемент малеча та їх батьки зустрічали оплесками.DSC_0252

«Ми дуже щасливі, що у нашому дворі є такий майданчик. Ми будемо вчитись робити такі викрутаси, які показали нам хлопці, але займатись будемо обережно, оскільки ще не зовсім дорослі» , – зазначили Христина та Аня.

Один із спортсменів Павло, який демонстрував вправи на майданчику, розповідає, що їх не рідко запитують де можна потренуватися, чи існують у Луцьку школи вуличних тренувань. Тобто, потреба у заняттях існує.

«До нас часто звертаються,  просять навчити займатися на таких майданчиках, оволодіти мистецтвом цього виду спорту. Це дуже приємно, що лучани мають бажання займатись спортом. До речі, ми вчилися самотужки, тоді ще не було до кого звертатись за допомогою», – зазначив Павло.

Після показових виступів і дорослі, і діти брали участь в конкурсах зі стрибків на скакалці, підтягуваннях, тренували м’язи пресу, віджималися. А найсильніші та витриваліші отримали подарунки від Фонду.

Детальніше про час та дату відкриття решти майданчиків у стилі Street WorkOut читайте тут.

DSC_0369 DSC_0434   DSC_0466 DSC_0246 DSC_0263 DSC_0303DSC_0438 DSC_0460DSC_0288  DSC_0307

Redaktor

Залиште коментар