Перемогу на луцькому «Авангарді» вибороли сумчани

На Луцькому стадіоні Авангард відбулась друга міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь збірні польських міст Люблін і Замостя, збірна з Бреста, команди з Сумської, Донецької, Рівненської областей. Господарі зустрічі, волиняни, виступили двома командами по 16 чоловік. Свято королеви спорту відбулося за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Його виконавчий директор Орест Маховський зауважив, що основним напрямком, який реалізовують у фонді – здоров’я, фізична культура, спорт і сьогоднішній захід – кубок «Тільки разом» – тільки підтвердження цього.

«Спільно з фондом Ігоря Палиці, який нам надає підтримку, ми сміливо можемо здійснювати такі проекти» – зізнається Президент Федерації легкої атлетики у Волинській області Володимир Рудюк.

Матчева зустріч отримала назву «Тільки разом» – адже об’єднала Схід і Захід. Спортсмени з Маріуполя, аби позмагатися на Волині, дві ночі провели у потязі. Їхній тренер Сергій Лемешко ділиться враженнями: «Нам подобається ваш стадіон і подобається виступати на ваших змаганнях. Схід і Захід разом – Слава Україні»

Серед гостей матчевої зустрічі спортсмени з Білорусі. У Бресті уже відбулось 48 подібних заходів. Білоруські легкоатлети на оновленому стадіоні вдруге. «Мені приємно, що така тренувальна база з’явилась в Луцьку, раніше ми знали Луцьк по футбольній  команді Волинь, тепер ми будемо знати її по матчевій зустрічі» – зазначив керівник делегації спортсменів з Бреста Василь Леєщинський.

Перші перемоги для волинських спортсменів увінчались золотими медалями. Серед переможців – легкоатлетка з Любешова Юлія Котик. У її рідному місті за підтримки фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» також зробили реконструкцію стадіону та уклали професійне покриття на легкоатлетичних доріжках. Саме там зараз займається золота призерка Матчевої зустрічі у спринтерському забігу на 300 метрів. Юлія зізнається, що тренується на оновленому стадіоні щодня.

Спортсменка з Польщі Клавдія Засада у спринтерському забігу здобула бронзу. В Луцьку на спортивних змаганнях  дівчина вперше. Клавдія вражена культурними пам’ятками обласного центру, особливо нашою візитівкою  – Луцьким замком.

Свою думку про оновлений стадіон Авангард уже висловив  легендарний легкоатлет Сергій Бубка. Нині своїми враженнями про легкоатлетичний комплекс діляться делегати з Польщі. «Дуже добрий стадіон у вас, професійні доріжки для бігу, все дуже сподобалось» – каже представник делегації з Замостя та Любліна Савек Мурат.

Цього разу спортсмени змагались у 18  видах легкої атлетики, серед них – біг на короткі дистанції,  стрибки і метання списа. За результатами змагань перше місце здобула збірна Сумської області, набравши 118 очок, одним балом менше і друга сходинка – у Волинської збірної. Третій  щабель п’єдесталу посіли спортсмени з Рівненської області. Вже у червні на стадіоні відбудеться  чемпіонат з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Тоді вони виборюватимуть ліцензію на літню Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

oksy

Залиште коментар