У Луцьку відбулися змагання з кіокушинкай карате

Найкращі юні представники виду бойових мистецтв, який створив легендарний майстер Масутацу Ояма, змагалися у рамках кубку, приуроченого до 15-ї річниці Волинської обласної федерації кіокушинкай карате.

Відкритий кубок Волині з кіокушинкай карате серед юніорів та юнаків відбувається 10 грудня в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Координатор програми «Волинь спортивна» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олексій Сорокун привітав учасників. Він зазначив, що це не перший захід Федерації кіокушинкай карате у Волинській області, до якого долучився Фонд Ігоря Палиці. Цього разу Фонд придбав нагородну атрибутику для нагородження переможців змагань. За дорученням Ігоря Палиці він передав вітання усім учасникам кубку та подякував батькам, які прищеплюють любов до спорту дітям. Учасникам змагань Олексій Сорокун побажав нових звершень та перемог.

 

Відкрив змагання Президент Волинської обласної федерації кіокушинкай карате у Волинській області, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України та міжнародних змагань, майстер спорту України міжнародного класу Віктор Москвич. Він зауважив, що сьогоднішній кубок ювілейний, адже виповнюється 15 років з дня створення федерації. Та додав, що до проведення змагань долучилася низка організацій та людей. Спонсорам та партнерам проведення кубку вручили подяки.

 

Віктор Москвич наголосив, що усі випробування каратисти повинні переносити з честю, а якщо не вдалося перемогти сьогодні – вдасться наступного разу. Наостанок він побажав учасникам кубку впевненості на татамі, не розчаровуватися після поразок, якомога краще проявляти себе для того, щоб бути у збірній Волині на змаганнях наступного року. Змагання відкрили виконанням Державного Гімну України, після чого стартували перші поєдинки.

 

oksy

Залиште коментар