Досвідом луцьких ОСББ цікавиться Україна

Представник ГО «Рада голів правлінь ОСББ міста Луцька» Валерій Корпач та керівник проекту «Сприяння розвитку ОСББ» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олена Оліфірович взяли участь у VIII Всеукраїнському форумі ОСББ, що відбувався у 24 листопада.

Робота цьогорічного Форуму була спрямована на обговорення питань реформування сфери ЖКГ.  Представники ОСББ, а це більше 100 учасників зі всієї України,  спілкувалися на теми тарифів на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку, впровадження енергоефективних змін. Були презентовані друковані видання з управління багатоквартирним будинком.

  • Ми спілкувалися з головами ОСББ інших міст. Розповідали їм про роботу наших ОСББ. Деякі питання для них були відкриттям, зокрема, по приватизації землі, роботі ІТП. Ми обмінялися телефонами та продовжуємо контактувати, – розповів Валерій Корпач. 

Олена Оліфірович зазначила, що VIII Всеукраїнський форум ОСББ був цікавим та насиченим. Кожен мав змогу поспілкуватися з експертами, представниками бізнесу та влади на теми енергоаудиту та енергозбереження. Питання загальноукраїнської співпраці між головами правлінь ОСББ викликало позитивну хвилю обговорення серед усіх учасників. Задля обміну досвідом, знайомства з цікавими людьми, здобуття нових знань варто брати участь у таких заходах.

Варто зауважити, що за кількістю створених ОСББ Луцьк тримає першість. На високому рівні відбувається й співпраця наших ОСББ з міською радою, яка підтримує діяльность об’єднань та сприяє їхньому розвитку. Це додатковий фактор, який сприяє створенню ОСББ у нашому місті.

У  Луцьку функціонує 343 ОСББ. 120 з них були створені за підтримки  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Офіси розвитку кварталів, які діяли у восьми мікрорайонах міста з серпня 2015 року по листопад 2017, стали просвітницькими  осередками для ініціативних лучан та голів ОСББ.

oksy

Залиште коментар