У навчальний рік – з подарунками

Новий навчальний рік у школі села Ставки, що на Турійщині, розпочався із подарунків.
На свято Першого дзвоника до школярів завітав представник  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Василь Шудрук. Він привітав присутніх зі святом та подарував ноутбук. 
«Ми надзвичайно задоволені співпрацею з людьми, які тримають своє слово. Наша школа невелика, але діти дуже активні, гарно навчаються і беруть участь навіть у міжнародних конкурсах, – розповідає директор школи Віра Вітрук. – Ноутбук нам дуже потрібен, бо комп‘ютери в школі старенькі, тому будемо його активно використовувати на уроках музичного мистецтва, для виступів, для представлення презентацій наших учнів на уроках».
Крім того, дев‘ятикласниця ставківської школи отримала від Фонду путівку в «Артек-Буковель». 
«Вона зайняла призове друге місце на обласній олімпіаді з біології і ми цим дуже пишаємося, – каже очільниця освітнього закладу. – Вона відмінниця навчання, цікавиться природничими науками і хоче саме з цією спеціальністю пов‘язати своє життя».
Загалом в Турійському районі школярі отримали 7 путівок в «Артек-Буковель»: в ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія смт. Турійськ учні отримали 4 путівки, ВЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Луків – 1 путівка, ЗОШ І-ІІ ст. села Ставки – 1. Крім того, для навчальних закладів району вручили м‘ячі.
До слова, цього року в селі Ставки реалізували проект від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – для школи закупили нове музичне обладнання, а вчителю фізкультури школи вручили футбольні м’ячі. Невдовзі, тут буде реалізований ще один проект зі встановлення дитячого майданчика.

tilkyrazom

Залиште коментар