У Головне вперше відбувся турнір з міні-футболу серед шкіл ОТГ

У селищі Головне вперше відбувся турнір з міні-футболу серед шкіл Головненської об’єднаної територіальної громади. Його ініціатором став спортивний клуб «Головне», який очолює депутат Головненської ОТГ Віктор Голян. Фінансову підтримку заходу надав Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
У напруженій боротьбі перемогу здобула команда №1 Головненського ліцею, яка й отримала переможний кубок. Решту команд нагородили грамотами за зайняті місця, та подарували їм футбольні м’ячі. Відзнаки юним спортсменам вручив голова СК «Головне» Віктор Голян.
«Турнір організували для того, щоб пропагувати серед сільської молоді здоровий спосіб життя, розвивати їхні спортивні здібності, – зазначив депутат-укропівець. – Ми хочемо підготувати гідну зміну для сучасних футболістів, які б представляли громаду у більш вагомих турнірах на рівні району, області та й України загалом. Сподіваюся, такі змагання стануть традиційними для головненців і залучатимуть до занять спортом все більше молодих людей. Фонд «Тільки разом» першочергово підтримує ініціативи, орієнтовані на розвиток спорту на Волині і виховання молодої гідної зміни».
Окрасою свята став дебютний виступ черлідерів Головненського ліцею, які танцем активно і «фахово» підтримували футболістів. Ініціювали створення цього колективу керівник місцевого комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту і туризму» Наталія Вашерук та вчитель хореографії Головненської школи Оксана Швець.

tilkyrazom

Залиште коментар