На місці сміттєзвалища – сучасний стадіон

Новий сучасний стадіон облаштували в центрі мікрорайону Вересневе. Урочисте відкриття спортивної споруди відбулося 9 вересня. Стадіон реконструювали за кошти з міського бюджету та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Ще не так давно на цьому місті було стихійне сміттєзвалище та хащі. Тепер тут – два футбольні поля, де зможуть займатися спортом і дорослі, і малеча.

  • Щиро радію, що в нашому мікрорайоні відкривається така велика спортивна арена, – зазначив депутат Луцької міськради Борис Смаль, який два роки тому ініціював реконструкцію стадіону. – Символічно, що в першій футбольній зустрічі на новому стадіоні зійдуться ветерани футбольної команди «Кристал Вересневе», які грали на цьому стадіоні в роки юності, з вихованцями дитячої спортивної школи №2, серед яких багато жителів мікрорайону. Нехай добра традиція та спортивна слава нашого мікрорайону збережеться. Сподіваюся, що  кожен, хто зіграє на цьому полі, захоче повертатися сюди знову й знову.

На свято спорту до жителів Вересневого завітав радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Він зазначив, що міська рада тримає курс на розвиток аматорського та професійного спорту.

  • Спорт зміцнює не лише фізично, а й орієнтує на результат, навчає ставити правильні цілі й досягати їх, формує бажання до перемоги, виховує характер. Я щиро радий, що мікрорайон Вересневе розвивається, – зазначив Ігор Поліщук.

Сім років поспіль про розвиток спортивної інфраструктури Луцька та Волинської області дбає Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Будівництво спортивних стадіонів у містах та селищах Волині, облаштування міні-футбольних полів у школах Луцька,  встановлення тенісних столів, спортивних майданчиків – завдяки цим реалізованим  проектам Фонду фізична культура і спорт стають ближчими до пересічних волинян. На  реконструкцію стадіону в мікрорайоні Вересневе Фонд виділив понад 300 тис. грн.

Куратор програми «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний передав вітання від засновника Фонду Ігоря Палиці та висловив сподівання, що на цьому стадіоні виховуватимуться нові спортсмени різного віку, які виступатимуть не лише на чемпіонатах міста чи України, а й на Олімпійських іграх. Вихованцям ДЮСШ №2 представник Фонду вручив футбольні м’ячі.

Після вітальних слів відбулося освячення поля. По тому – показові виступи юних спортсменів ДЮСШ №2 – футболістів, хокеїстів, боксерів, гімнастів. Перший футбольний двобій на оновленому стадіоні за участі ветеранів команди «Кристал Вересневе» та команди ДЮСШ №2 завершився із рахунком 3:3.

 

tilkyrazom

Залиште коментар