У пам’ять про боксера Василя Лотоцького – міжнародний турнір

VI Міжнародний боксерський турнір пам’яті майстра спорту України з боксу Василя Лотоцького відбувався у Луцьку з 30 листопада  по 2 грудня. У спортивному залі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні за звання найкращих змагалися 150 боксерів з Білорусі, Польщі, Литви, Молдови, та різних регіонів України. Турнір охопив три вікові категорії учасників: юніори, молодь та чоловіки.

Василь Лотоцький – видатний волинський боксер, наймолодший майстер спорту України з боксу на Волині. Працював тренером-викладачем із цього виду спорту. Його життя трагічно обірвалося у вересні 2012 року під час автопригоди.

На урочисте відкриття турніру прийшли рідні, друзі, тренери, вихованці Василя. У їхній пам’яті боксер назавжди залишився молодим, наполегливим, цілеспрямованим хлопцем. Присутні вшанували пам’ять майстра спорту хвилиною мовчання. Під звуки оркестру ліцеїсти поклали квіти до могили Василя.

 –  Як би мені боляче не було, приємно, що крізь роки несуть пам’ять про Василя, – зі щемом у серці говорить мама боксера Світлана Лотоцька.

Вона пригадує як Василь, маленький хлопчик, крадькома займався боксом. Про своє захоплення рідним сказав лише тоді, коли потрібно було їхати на змагання.

Один з перших тренерів боксера Петро Боярчук каже: Василь був наполегливим хлопцем, багато тренувався, завдяки цьому неодноразово здобував перемогу на міжнародних змаганнях.

  • Спорт формує характер, а такий вид, як бокс, особливо, бо він загартовує не лише тіло та дух, а й формує цілеспрямованість та бажання до перемоги, – зазначив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Він подякував усім, хто долучився до проведення турніру та побажав учасникам достойних результатів.

Міжнародний боксерський турнір, присвячений пам’яті Василя Лотоцького, відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». До слова, організатори вручили подяки голові обласної ради Ігорю Палиці та Фонду за вагомий внесок у розвитку боксу на Волині.

????????????????????????????????????

oksy

Залиште коментар