У ритмі танцю: «Золота Лілея» зібрала 800 учасників

Свято краси, натхнення і танцю — саме так можна охарактеризувати фестиваль хореографічного мистецтва “Золота лілея”, що відбувся у Луцьку. На уже традиційному фестивалі зібралися 800 школярів з обласного центру Волині та Луцького району. Відбірковий етап конкурсу пройшов у  ЗОШ №11-колегіум міста Луцька. Гала-концерт відбувся у Палаці культури Луцька.

Вперше «Золоту лілею» провели в 2016 році за підтримки  фонду розвитку «Ерудит», що діє при ЗОШ №11- колегіум. Відтоді фестиваль став традиційним із кожним роком набирає все більших масштабів. Цьогоріч до організації танцювального свята долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

«Керівник ансамблю бального танцю школи №11 «Лілея» Аліна Панасевич давно виношувала ідею танцювального фестивалю, але потрібна була фінансова підтримка. Вперше хто підтримав – Фонд розвитку навчального закладу ЗОШ №11 «Ерудит». Ми закупили подарунки та кубки. Тоді у хореографічній боротьбі взяли участь 400 дітей. Дуже приємно, що з кожним роком кількість охочих взяти участь у заході збільшується, — розповіла  голова правління фонду розвитку Наталія Гунько. — Робота фонду розвитку направлена на те, щоб покращити навчальний процес наших дітей та зробити їхнє дозвілля цікавішим. Тому «Ерудит» не лише працює над покращенням матеріальної бази школи, а й активно підтримує шкільні творчі колективи та розвиток учнів загалом. 

Директор фестивалю  Аліна Панасевич зазначила, що цьогоріч участь у фестивалі взяли 23 колективи з Луцька, Підгайців, Воютина, Княгининка.

«Фестиваль ми започаткували для того, аби дітки мали змогу себе реалізувати. Адже в Луцьку багато таких колективів і не всі мають можливість проявити себе на подібних дійствах, — розповіла Аліна Панасевич. — Вперше зголосилося до участі 15 колективів. А вже наступного року до мене почали дзвонити з проханнями знову зробити конкурс. Тішить, що до заходу долучилися меценати. Традиційно допоміг із подарунками Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Дякую за підтримку і нашим депутатам Юрію Безпятку та Сергію Балицькому, які теж прстійно допомагають, директорці ЗОШ №11 Марії Мороз та всім, хто сприяв в організації заходу».
Вітаючи учасників фестивалю, Юрій Безпятко побажав і надалі натхнення до саморозвитку.
«Організував цей конкурс ансамбль із ЗОШ №11 «Лілея» і сьогодні це переросло у велике свято. Вперше, коли ми прийшли до них, побачили як готуються діти, який високий рівень виступів. Більше того, в очах у дітей горить вогник, радість, що дарує безліч емоцій, тому я вважаю, що ми просто зобов’язані їх підтримувати і робимо це всіма можливими способами», — сказав депутат.

Серед присутніх був і депутат міськради, директор ТзОВ «Вишків – Брук» Сергій Балицький.
«Ми щороку долучаємося з підтримкою, адже приємно спостерігати як дітки стараються, розвиваються. «Вишків – Брук» пошив костюми для дітей із 11 школи, приємно, що я можу долучитися до її розвитку, адже я там навчався, це моя рідна школа», — наголосив Сергій Балицький.

Зауважимо, що правила конкурсу не обмежували учасників, у якій номінації їм змагатися, тому вони могли виступати в кожній.

На фестивалі немає тих, хто програв, адже всі отримали відзнаки. А для того, аби журі було незаангажоване, організатори запросили незалежних педагогів та керівників студій.

oksy

Залиште коментар