У селі Риковичі відзначили день села

Жителі села Риковичі на Іваничівщині минулої неділі відзначили день села. Свято пройшло гучно та із розмахом – концерт, змагання з волейболу, дискотека. 
Депутат Павлівської сільської ради від УКРОПу Назарій Недбайло розповів, що акцент при організації дня села хотіли зробити саме на спорті, тому основним заходом стали змагання з волейболу між командами сіл Павлівської ОТГ. 
«Концертна програма і танці – атрибутика кожного дня села, але ми хотіли зробити більш масштабну подію. Так визріла думка провести чемпіонат з волейболу Павлівської громади, а приурочили його до свята у Риковичах. Оскільки це моє рідне село, тому дуже хотілось зробити особливу подію для жителів. Думаю, все вдалось», – поділився враженнями Назарій. 
Загалом у змаганнях взяли участь п’ять команд із сіл Павлівка, Трубки, Клопочин, Жашковичі та Риковичі.

За ініціативи Назарія Недбайла та сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» призери турніру отримали м’ячі та кубки, а володарів першого та другого місць також додатково нагородили спортивними формами. Чемпіонами змагань стала команда із села Риковичі. Оскільки хлопці вже мають хорошу екіпіровку, тому свій приз віддали місцевій школі.              
У будинку культури глядачів розважали гурт «Брати» та дитячі пісенні і танцювальні колективи. Також під час дійства депутат Іваничівської районної ради від УКРОПу, радник голови райради Сергій Недбайло вручив нагороди активним жителям села.
Протягом свята жителів та гостей Риковичів пригощали різноманітними стравами, виготовленими місцевими майстринями кулінарії. Шедеври поварського мистецтва були приготовані за фінансової підтримки депутатів Павлівської сільради Назарія Недбайла, Валентина Швеця та Бориса Парадухи. Завершився насичений приємними емоціями день святковою дискотекою.

oksy

Залиште коментар