У Шацьку привітали працівників культури

Працівників культури Шацького району привітали із професійним святом. У святкових заходах взяв участь голова районної ради Сергій Карпук.
Головним осередком культурного життя району ось уже багато років залишається Будинок культури, де нині працює 10 аматорських колективів. Роботи, зізнаються митці, усім вистачає, адже у краї часто проходять різноманітні фестивалі та конкурси. За їхніми словами, це стимулює увесь час удосконалюватися та шукати нові ідеї. Однак, не обходиться і без проблем. Зокрема, матеріально-технічна база закладу уже давно потребує оновлення. 
«Ми прагнемо, щоб заходи були максимально яскравими, запам’ятовувалися глядачам, а втілити це у життя без сучасних технічних засобів просто неможливо. Старий ноутбук часто виходить з ладу, а без нього ні музичного оформлення, ні фонограми, навіть репетицію не проведеш. Це створює для наших артистів неабиякі труднощі, а тому нова техніка уже тривалий час залишається для нас мрією», – зазначила директор будинку культури Валентина Ханзерук.
У вітальному слові Сергій Карпук запевнив, що проблеми культурної сфери без уваги не залишать, доклавши усіх зусиль для вирішення найгостріших питань уже найближчим часом.
«Нині, у час неспокою, у дні випробувань та викликів, ваша самовіддана праця додає сил для боротьби та віри у нездоланність нашого народу. Я абсолютно переконаний, що у пісні, художньому слові, танці, прикладному мистецтві закладена та потужна незбагненна сила, що здатна об’єднати усіх нас для найголовнішого – боротьби за мир, добробут та щастя для країни та кожного з нас. Свідомий того, що вам, працівники культури, щодня доводиться зустрічатися із величезною кількістю проблем. Вірю, що разом нам вдасться вирішити найгостріші проблеми, створити усі необхідні умови, щоб мистецтво менше зустрічалося із буденністю», – зазначив Сергій Карпук.
До слова, виконання обіцянки не змусило на себе довго чекати. З нагоди свята начальнику районного відділу культури Оксані Юхимчук вручили ноутбук від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

tilkyrazom

Залиште коментар