У Воротневі відзначили День села

Жителі села Воротнів Луцького району вдесяте відзначили День села. Привітав жителів із святом Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.   
Відоме село не лише ботанічним заказником «Воротнів», який вже встигли охрестити «Маленькою Швейцарією» біля Луцька, а й не менш видатними уродженцями села – хореографом Валерієм Михайловський та художником Григорієм Морозом. Під час святкування стало цілком очевидним й те, що творчим потенціалом тут наділені абсолютно усі жителі села.

Головною локацією свята став двір поблизу воротнівського будинку культури. У ньому компактно розмістилися численні ятки із різноманітними смаколиками, куточок історії рідного села, поряд розважали дітвору артисти студії свята «Карамболь». 
Голова Лищенської сільської ради, до якої входить Воротнів, Віталій Шкорупський привітав громаду зі святом, а також розповів про цьогорічні досягнення та плани на найближче майбутнє.
«Рік, що минув приніс нам чимало досягнень. Серед найважливішого – ремонт фасаду будинку культури, у школі, за підтримки районної ради, вдалося облаштувати внутрішні туалети, частково відремонтувати фойє та класні кімнати, встановити 27 ліхтарів на вулиці Застав’є, які невдовзі будуть підключені. У планах ремонт дороги районного значення. Нам вдалося реалізувати багато проектів у співпраці із Луцькою районною радою. Очільник депутатського корпусу Валентин Приходько та депутат Олександр Бляшук завжди відгукуються на звернення про допомогу, а тому вірю, що разом вдасться втілити ще багато планів». 
Не обійшлося свято села і без подарунків. За ініціативи активістки Олени Голубович та підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» для школи придбали новий ноутбук. Директор школи Ярослава Михайловська переконана, що новий технічний засіб, як інші проекти реалізовані спільно з Фондом, слугуватиме для розвитку учнів. 
«Завжди приємно отримувати подарунки, відчувати підтримку. Разом із Фондом нам уже вдалося реалізувати чимало успішних проектів. Так, разом нам вдалося замінити вхідні двері, облаштувати внутрішні туалети, відремонтувати дах. Крім цього, для школи Фонд придбав два плазмових телевізори та екран, проектор придбали батьки. У планах встановлення нової огорожі, адже та, що є слугує нам вже понад 40 років», – розповіла директор школи Ярослава Михайловська.
Приєднався до вітальних слів і депутат Луцької районної ради від партії УКРОП Олександр Бляшук.
«Знати проблеми людей, ділитися із ними своїми планами та прагненнями, чути конструктивну критику та прислухатися до мудрих порад, то, мабуть найбільша цінність для депутата. Я щасливий, що маю таку нагоду, бо і живу, і працюю пліч-о-пліч з вами. Про завзятість та наполегливість вашої громади красномовно свідчить той факт, що за короткий період часу вдалося організувати величезну кількість успішних проектів. Вірю, що коли впевнено рухатися обраним шляхом усі проблеми вдасться вирішити», – підсумував Олександр Бляшук.

tilkyrazom

Залиште коментар