Подарунок маленьким годомичанам

Для дітей, які проживають у селі Годомичі Маневицького району, відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарував маленьким годомичанам містечко для веселого та активного відпочинку Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Приїхала на свято і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Все, що ми робимо – заради дітей. Та на особливу увагу заслуговують маленькі мешканці віддалених, невеличких населених пунктів. Адже у сільських дітей, на відміну від міських, мало привілеїв для свого розвитку й дозвілля. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі», – запевнила Ірина Констанкевич.

В.о. старости Володимир Бойко розповів, що сьогодні у них в селі ростуть 80 діток дошкільного віку і 100 дітей шкільного віку. Ініціатором встановлення дитячого майданчика став учасник АТО Сергій Михальчук.

Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалку. До самого вечора на майданчику лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.

tilkyrazom

Залиште коментар